Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Amikor összejöttök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Amikor összejöttök egy sráccal, mennyire fontos nektek, hogy külsőre szép legyen?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha igényes és ad magára, de arcra nem valami szép, annak van esélye? Mennyire számít nektek, hogy szép legyen?
2013. jan. 17. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Legyen rendezett a haja (ne hosszú, ne zsíros), legyen tiszta a ruhája, ne szakadt, nem kell márka.

Egyszerűen csak tartsa rendben magát és legyen valami kisugárzása. Nekem fontos a szem!

2013. jan. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A külső megfog, a belső megtart...ezzel szerintem mindent elmondtam
2013. jan. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem baj. Ha jól érzed vele magad és nem szégyelled. :)
2013. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Külső megfog, belső megtart.

A szépség relatív, lehet nekem tetszenél, de szomszéd Gizikének nem.

Na bumm.

2013. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép arc:)) 15/L
2013. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ne legyen kifejezetten ocsmány, de az ha mondjuk nagy az orra, pattanásos egy kicsit, eláll a füle, az nem lényeg.
2013. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy fiúra, férfira sosem lehet azt mondani, hogy szép. Vonzó, sármos, helyes, izgalmas.... de nem szép.
2013. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!