Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is tartotok ettől, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is tartotok ettől, amikor egy nagyon szép lánnyal jártok?

Figyelt kérdés

Én olyan srác vagyok, akit általában mindenki kedvel, de gyakran érzem, hogy a személyiségem már a többségnek sok egy idő után, eléggé fárasztónak tartanak, mert mindig csinálnék valamilyen érdekes programot, és elég sok hülyeséget beszélek. :)

Emellett külsőre nincs bennem semmi vonzó, semmi izom, alacsony is vagyok...

Most mégis egy olyan gyönyörű lány a barátnőm, hogy még mindig nem fogtam fel, hogy hogyan tetszhetek neki. Korábban csak csúnya lányok érdeklődtek irántam, de ők nem mozgatták meg eléggé a fantáziám, bár tudtam, hogy fordítva valószínűleg én se senkiét, de nem akartam bele menni ilyen kapcsolatokba.

A barátnőm már első ránézésre megtetszett, és mikor megismertem és elkezdtünk beszélgetni, rájöttem, hogy a személyisége is olyan, amiről mindig is álmodtam, pont olyan mint én, ami másokat zavarja bennem, ő azt imádja és ő is ilyen típus.

Mikor megismerkedtünk még volt barátja (ráadásul többéves kapcsolat), de több hónapos barátkozás után végül elhagyta (értem, igaz amúgy is ez lett volna idővel a vége, ez látszott).

Viszont minden ismerősöm úgy gondolja, hogy a mi kapcsolatunk nem lehet hosszú életű, mert ő tényleg olyan lány, akiért mindenki odavan, már alapból a külseje miatt, na meg tényleg a személyisége is csodálatos! Én úgy érzem, hogy annyira hasonlítunk és olyan jól érezzük magunkat, hogy ez nem lehet baj, de azért mégis elbizonytalanodom néha, tényleg már csak a közös képeinket is elnézve kb nevetséges, ahogy én kinézek mellette. Mennyit számíthat ez, hogy külsőre ekkora különbség van köztünk?

ha voltatok már ilyen helyzetben, adnátok pár tanácsot, hogy mit tegyek, hogy ne veszíthessem el? Nagyon szeretem, és igazából bármit megtennék érte.

22F


2013. jan. 19. 16:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elkezdett veled járni, akkor elfogadta a külsődet. Miért szakítana a külsőd miatt pár hónap után? Annak nem lenne semmi értelme, ha taszítanád akkor eleve nem kezdett volna veled járni. Értem a problémád, de élvezd ki, hogy ilyen helyzetbe kerültél, te kis mázlista !:)
2013. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos el kell h keserítselek, sztem se lesz hosszú életű a kapcsolat. A lány lehet h eleve csak ki akar használni, esetleg hozzád menekült a rossz kapcsolatából, de az első adandó alkalommal ott fog hagyni, és összejön egy jóképű, magas sráccal.
2013. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek a lánynak a személyisége olyan, hogy nem kell tőle félned.

Egy csinos nő bőven lehet hűséges. Nekem is jobban tetszenek az átlagos, ámde okos és kedves fiúk.

Én találkoztam még régebben olyan sráccal, aki nekem tökéletesen megfelelt volna, de neki én túl jó nő voltam, legalábbis ezt az önbizalomhiánya mondatta vele.

nem volt elégedett a külsejével, pedig szerintem helyes volt :)

26L

2013. jan. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudsz tenni semmit,hogy ne veszítsd el. Főleg ha külsőre nem vagy egy főnyeremény. Sokan ezért nem kedvelik a túl jó kinézetelű embereket,mert pszichésen nem bírják. Úgy tűnik te sem igazán. Jó ,fasza dolog ez így,hogy van egy full extra ferrari macád, de tudod,hogy olyan féle "sportkocsi" amit ha leparkolsz, akkor könnyen lopják.

Ezt sokan nem bírják, ezt az állandó fenyegetettség, bizonytalanságérzetet, főleg a féltékeny típusú emberek. Oly szinten nem,hogy inkább választanak egy unalmas szar átlag barátnőt, csak magukénak tudják örökre.

Bizony a nagyon extra emberek nem valók midnenkinek, csak akik bírják is őket mentálisan, érzik ,hogy elég jók a szintjükhöz. Különben egy idő után feldarál téged ez az érzés. Sose tudsz ellazulni igazán ez miatt. Lehet hogy pont a féltékenységed fogja elüldözni.

De mindig benne van a pakliban, hogy a szerelem elmúlik, hogy épp akkor,amikor nem vagy ott, a hátadmögött egy nálad sokkal jobb kinézetelű izmosabb, jóhumorúbb, még sármosabb fickóval hozza össze a sors, és akkor a te kis hajód elúszik szépen. Ezzel midnig számolni kell ha nagyon szinten felüli a partner.

Azt azért ne feledd, mindannyiunknáél van jobb, nyivlán a te nődnél is van jobb, meg nálad is, meg mindenkinél. Bármikor bárki összeakadhat egy olyannal aki még jobbna megfelel az ideáljának, és akkor el lesz hódítva.

2013. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És a külsőmön esetleg hogy változtathatnék? Arcra szerintem még rendben vagyok (és a szememet például nagyon imádja), de testre... Az a baj, hogyha elkezdenék kondizni, akkor nagyon látszódnának az izmaim, mert vékony vagyok nagyon (régebben csináltam egy ideig), és azt mondta, hogy nem szereti az izmos férfiakat, szinte könyörgött, hogy ne... Pedig tényleg nagyon messze vagyok attól, hogy izmosnak lehessen engem mondani, nem lehet, hogy azért jobb lenne, ha kicsit mégis próbálnék izmosodni? Focizni szoktam hetente néhány alkalommal, ezen kívül nem sportolok mást.

vagy öltözködésnél mire kéne figyelnem? Azt tudom, hogy az ingeket nagyon szereti rajtam, de mást konkrétan nem tudok, még van néhány szín, amire mindig mondja, hogy jól áll. Ezen kívül mit tehetnék?

2013. jan. 19. 16:47
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előzőkre, amiket írtál a lányról (csodálatos a személyisége), és mert veled is összejött, abból az látszik, hogy nem a külső fontos neki.


Egy dolog, amit ne tegyél: ne hangoztasd a különbséget kettőtök között, ne éreztesd a lánnyal, hogy csúnyának érzed magad mellette. Hidd el, hogy ti ketten összeilletek, legyen önbizalmad és ne azon gondolkozz, hogy elveszítheted-e, mert ha ezen gondolkozol, előbb utóbb tényleg elveszíted.

2013. jan. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell, hogy félj tőle, sok boldogságot :)


négyeske te meg ugorj a Dunába, vagy valami más mélyebb folyóba, jó hideg most a víz, viszonylag hamar megdöglecc.

2013. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

jaa és még a sportról annyit, hogy én nagyon preferálom.

no nem azért, hogy tetsszél a csajoknak, meg ki tudd tenni a feszengős képeid facebookra, hanem mentálisan is rengeteget tud adni az embernek.

2013. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Doktor Jo ***** válasza:

Nézd függ attól is mennyi idősek vagytok, másrészt pedig egyet jó ha tudsz, a külsőleg toppos nők, lányok a legboldogtalanabbak. Pontosan mert őket mindenki csak egy bizonyos dolog miatt akarja megszerezni, max 2. :D Így ha talál egy olyan palit akinek nem csak arra kell.. hanem mondjuk érdekli mi van a kutyájával :) akkor azt nem fogja, dobni. De ha rá feszülsz akkor valamit pont a saját magad hülyesége miatt fog véget érni az egész.

Testalkat: Nézd ha nagy darab vagy akkor kezdj el sportolni, és edzeni valamit, ha vékony vagy akkor vagy a szálkásítás és ugyanúgy az edzés marad, ma már vannak olyan táplálálék kiegészítők amik nem teszik tönkre a májad, veséd, vérképedet, de használnak. Szerintem :)

2013. jan. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ha vékony akkor pont, hogy nem szálkásítania kell, hanem tömeget növelnie. ez az egyik. a másik meg az, hogy nem létezik olyan táplálékkiegészítő sem ma, sem régen nem létezett, amik ártalmasak. ja és a kib*szott táplálékkiegészítő nem "használ". az csak instant kaja. fehérje meg ch, ami a por állagának köszönhetően gyorsan felszívódik, meg könnyebb is bevinni, mint megenni a tápértékének megfelelő csirkemellet meg rizst.

csak a miheztartás végett. ha van még szükséged oktatásra, menj át a sportrovatba, majd ott széttépnek a hülyeséged miatt.

2013. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!