Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még olyan, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, aki úgy érzi, a nagy "Love story-ját" neki nem írták meg?

Figyelt kérdés
Kivételesen lány vagyok, nyugodtan jöhetnek a negatív hozzászólások, hogy nyomi meg hasonlók. Teljes mértékben ignorálni fogom őket. Nem nyavalygásból írtam ki a kérdést, hanem kíváncsiságból. Én nem kezdem el a tipikus, kis szerencsétlent, aki annyira nem ember, hogy még egy fiút sem tud magának összeszedni. Csupán csak nem értem, hogy miért? Én keresem a lehetőségeket, ismerkedek, de valahogy senki sem az igazi, most tudom az jön, hogy ne legyek annyira válogatós, nos nem erről van szó. De ha egy csepp esélyét sem látom annak, hogy valakivel komolyabb kapcsolatot ápoljak, vagy nem tetszik az illető, akkor nem fogom erőltetni a dolgot. Akkor inkább az egyedüllét. Szóval, van még pár ember, aki vár a nagy csodára? (Hátha egyszer összejön...)
2013. jan. 16. 04:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem volt pár love storym, de valahogy mindig a flugos vagy nemkompletteket szedtem össze. De lehet velem volt a baj és én vagyok a kretén... kitudja. Mindenesetre idáig egy olyan lány lett volna, aki minden "igényemnek" megfelet volna, akit szeretni tudtam, és aki talán viszont is szeretett. De aztán minden elb*szodot és nem jöttünk össze és ...ezvan...
2013. jan. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Sosem más írja meg. Mindig az a két ember írja, aki épp játsza a főszerepet.

Jelenleg épp jó ideje írjuk a vélhetően LoveStory végű történetet... még nem tudom mi lesz a vége.

2013. jan. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Nueleth ***** válasza:

Szerintem mindenkinek "meg van írva" a love story-ja...:) Nem tudom, mennyi idős vagy, de nem hiszem, hogy már annyira benne lennél a korban, hogy emiatt aggódj.:D


Arra pedig, hogy mindenki idősebb pasit akar... Nekem volt már hat évvel idősebb barátom, de volt egy évvel fiatalabb is. Nem a kor számít, hanem hogy jól megértsük egymást, és szerintem a legtöbb csaj így van ezzel.:)

2013. jan. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

'...vagy mindenki az ilyen nőket keresi, azért ez a tapasztalat?'


6-os válaszoló ott a pont!!

hiába tiltakoznak a plázacicák, ostoba libák ellen a pasik, hogy nekik olyan nem kell, de mégis azokat akarják maguknak....

szóval ezt az általánosítást én sem értem, hogy mert a lányok a pénzes pasikra hajtanak.......igen, vannak olyanok is. de a normálisakat is észre kéne venni.


kérdező a kérdésedre a válasz: igen, én is a csodára várok......


25/N

2013. jan. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
40%

Nekem sem írták még meg. Sajnos nem találkozok olyannal,aki hozzám hasonló anyagi és szellemi téren is. Vagy full gázos a családja, vagy gázos pénzügyei vannak, vagy szimplán bolond az illető. Aki már majdnem jó lenne,arról általában kiderül, hogy még normális az anyagi helyzete,de nemcsak magától, hanem mástól is sajnál minden garast és az a tipikus van pénze,de sóher paraszt típus.Plusz nem tud öltözködni.

Szóval meg vagyok áldva. A randevú szót nem is ismeri már senki... Komoly kapcsolatot nem akar senki.

Talán külföldön divat a telefonhívás és a vacsorameghívás is, majd ott csak találok valamit.És jobban is öltöznek az emberek. :D

2013. jan. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
De igen, válogatós vagy, lányok esetében mindig ez az ok. Nekem nem írták meg és nem is fogják, mert alacsony és csúnya srác, mint én, egy lánynak se kell.
2013. jan. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy, amire azt hittem, hogy ez a nekem megírt. másfél év kellett ahhoz, hogy rájöjjek, hogy nem Ő az igazi.

Nem görcsölök amiatt, hogy nem lesz senkim. Ezt a sorsra bízom.

Úgy gondolom, hogy a világon rengeteg ember talál párt magának. Ez általában nem úgy jön létre, hogy ma elmegyek párt keresni.

Te most csak a mikrokörnyezetedről írhatsz, mert azok akik párkapcsolatban élnek, többen vannak, mint akik nem.

Nem látsz esélyt se egy kapcsolatra.

Honnan tudod? Honnan tudod, hogy nem éppen ma kelt fel egy helyes srác valahol az ország másik oldalán, és pont feléd indult el és a sarkon fogja rohanás közben kilökni a kezedből a füzeteidet? És voala, meg is van a kapcsolat alapja. Ezzel már csak élni kell.

Nem hiszek abban, hogy bármilyen kritériumnak meg kell, hogy feleljen bárki ahhoz, hogy összejöjjetek. Persze vannak kivételek, mondjuk a higiénia hiánya, műveletlenség stb. De előbb meg kell ismerni a másikat . Megismerés után a belső értékek sokkal többet nyomnak a latba, mint a pénz, vagy a macsóság. Minden fiúnak vannak hibái

(A lányoknak nem Biztos. Nehogy pontozzatok fiúk!)

Ne higgye senki, hogy azokat meg lehet változtatni. Úgy kell elfogadni, őket, ahogy vannak. A természetük viselkedésük kialakult. A kapcsolat kialakul, és nem keressük. A párkereső oldalak szerintem zömében azért nem működnek, mert egy elképzelés van a másikról, és a találkozásnál ez nem teljesül. A személyes ismeretség és az idővel elfogadás képessége sokat segíthet. Egy két hét, hónap alatt eléggé megismerhető a másik fél, és akkor el lehet dönteni, hogy tudunk együtt élni, vagy nem. A nagy csodára nem szabad várni. Élni kell az életet, és majd jön minden a vérmérsékleted szerint.

Lehet pörgős, vagy lassabb fiú kerül a közeledbe. Azt azonban ne mond, hogy az egyedüllét jobb, mert nincs igazad. Csak egy példát mondok.

Volt egy barátnőm, vagyis van. Suli mellett dolgozik. egy buszvégállomást takarít. Éppen felmosott, amikor berohant egy sofőr nyakig sárosan. Olyant kiabált rá, hogy maga is megbánta. Az a mondat is szerepelt a szövegben, hogy a k anyukád. A buszsofőr elkapta a barátnőmet, felemelte, és azt mondta neki : Ha még egyszer a szádra marad venni az anyukámat, behajítalak a sarokba. Nagyon fájt a karja a barátnőmnek, és ott sírt a padon. Persze ő volt a hibás. Még is a következő menetben odament a buszsofőr és elnézést kért a kirohanásért. Mindketten elnézést kértek egymástól. Eltelt egy év. Márciusban lesz az esküvőjük.

Gondolta volna valaki is?

Így fogd fel a dolgot.

2013. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

még én is a csodára várok....


26L

2013. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó előtti, ez egy nagyon tanulságos történet. Viszont arról még fogalmam sincs, hogy nekem hogy fog ez majd alakulni, hol találkozom "azzal" a személlyel...kíváncsian várom... :)
2013. jan. 17. 02:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!