Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ismertek olyan kapcsolatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan kapcsolatokat ahol neten keresztül ismerkedtek meg, de úgy, hogy két külömböző országban éltek és évekig írtak egymásnak az első találkozásig?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok és kb. két hete írok egy orosz lánnyal aki Moszkva mellett él és tanul az egyetemen. De nekem nagyon szimpatikus ez a lány olyan kis aranyos szerintem.Minden esetre mostanába nem fog a közelbe jönni.A lényeg az,hogy kiváncsi vagyok,hogy vannak-e hasonló kapcsolatok.Köszönöm a válaszokat előre is.
2012. dec. 2. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ismerek. amerika vs magyarország, évekig nem ismerkedtek, de már együtt élnek.
2012. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tomi8 ***** válasza:
Bocsi de szerintem ezt a dolgot hagyjad mert szerelmes leszel egy illúzióba és elmegy melletted az élet.
2012. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyik haverom írogatott egy szintén orosz lánnyal. a vége az lett, hogy a lány írt neki, hogy menjen ki hozzá, mert neki nincs pénze repülőre, vagy küldjön neki pénzt repülőre. szóval csak óvatosan
2012. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ismerek ilyen párt. De olyan is a kapcsolat sajnos :/
2012. dec. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pali1977 ***** válasza:
Van egy japán lány, akivel évek óta levelezek és már okusan-nak (feleségnek) szólítom, ő meg férjemnek :) Persze csak hülyéskedünk, de nagyon jó barátok vagyunk. És kitudja, még bármi lehet. :)
2012. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!