Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? HELP me! (érdeke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? HELP me! (érdekes, hosszu story)

Figyelt kérdés

Miért csinálja ezt velem? (hosszú)

Tanácsokat kérnék (értelmeseket, ha lehet!:) nagy káosz van körülöttem, és jól jönne egy kivüláló aki mondd valami okosat!


Előzmény:


Arról lenne szó, hogy van egy fiú haverom akivel 5éve vagyunk jóban(mikor hogy... elég sokat veszekszünk)

sokat találkozunk, sok mindent megbeszélünk, de az utóbbi 1évben, eléggé furcsán viselkedik, értem ez alatt, hogy:

-ha valamit rosszul mondok, közli hogy ez milyen aranyos volt és mosolyog, megsimogatja az arcom.

-ha elmagyarázok neki valamit és közben mutogatok, megfogja a kezem.

-ha részeg folyton nyomul rám, de én sosem engedek, még egy csókot se, semmit.

-csomószor van hogy hátulról oda simul hozzám, megfogja a fenekem, ad egy puszit a nyakamra.

-folyton beszól férre érthető dolgokat(ami szexuális jellegű)

-sokszor becézget,köztük úgy hogy "szerelmem".

-megfogja a kezem sokszor és úgy ülünk vagy megyünk egymás mellet.

-rengetegszer rá kell szólnom, hogy ne bámuljon már.


Ez csak pár apró dolog, szóval a lényeg hogy eddig nem volt ilyen, rá kérdeztem már,hogy miért ilyen velem, de elpoénkodta az egészet.

Úgyhogy én nem foglalkoztam ezzel a témával többet, nem kérdeztem rá már, de ez folytatódott.

Májusban történt egy elég érdekes dolog amit nem tudok hova tenni a mai napig, szórakozni mentünk, az est első fele nagyon jó hangulatba telt, a srác a kezemet fogta végig az asztal alatt.Majd később egyik barátnőm oda jött, hogy a srác mindenkinek azt mondja, hogy ÉN szerelmes vagyok belé, mire én kérdőre vontam, de csak kitért a válasz alól és hatalmas vitába kezdtünk, az első 10percbe még azt mondta, hogy nem akar tőlem semmit, meg enyni év után elég csúnya lenne ha másképp nézne rám...majd kis idő múlva beközli, hogy; " oké, több vagy mint barát..." Na most? igy igazódjak ki rajta?! Nem értem, minek mondja mindenkinek, hogy én szeretem amikor ő csinálja a férreérthető dolgokat, és ezt mindenki látja és megmondja a társaságban.Meg még ha igy is lenne, minek kell ezt mondogatni mindenkinek?!


Most :


Nos a májusi vita óta eltelt 7,5 hónap, nem beszéltünk semmit, alig láttam pedig 2percre lakik tőlem.

2hete a tesójával találkoztam, elkezdtünk beszélgetni,ismét jóban lettünk...

Fent voltam náluk és a srác is otthon volt,egyfolytában ki be járkált a tesója szobájából,látszott hogy zavarban van.

Rám küldte a tesóját hogy ki akar velem békülni, de én nemet mondtam, mert már annyi fájdalmat okozott nekem,és annyi tüske van a szivemben vele kapcsolatban,hogy egy rózsabokron nincs ennyi.

Azóta 3x voltunk együtt, egy társaságban, folyton remeg, a többiek rá is szóltak h mi baja, de ő mindig azt mondja hogy csak fázik, de kérem egy 25 fokos lakásban is?:D nem szól hozzám, többnyire rám se néz. November eleje óta nem voltunk ismerősők facebookon, most a napokban bejelölt, de nem igazoltam vissza, és 3nap múlva visszavonta a jelölést.Fél éven át nem hallottam róla szinte semmit, most meg egyfolytában az én barátaimon csüng, az elmúlt két hétben többet hallottam róla mint a fél év alatt, a sorsnak nagyon jó a humorérzéke és mindig az utamba rakja :) és valószinüleg szilveszterezni és együtt fogunk...

Az összes barátnőm azt mondja, hogy ne béküljek ki vele,és nem tudom mit hoz a szilveszter,szinte biztos vagyok benne hogy ha részeg lesz oda jön majd. :/


Szilveszter:

Elintézte hogy együtt mennyünk a bulira, nagyon örültem neki, amig vártunk ismerősőmre aki vitt minket,végig bámult..

Oda értünk, mindenki szanaszét...aztán már 11után elég jól álltunk mind ketten,alkohol ügyileg.

Oda jött hozzám,leült mellém,hogy beszélhetünk e, mondtam, hogy ja... akárhányszor belekezdtünk vki mindig megzavart,szóval ugy voltam vele, hogy felállok és elmegyek ha most neki az a fontosabb hogy vihogjon mindenkivel,de nem engedett, lefogott akárhányszor elindultam.

Aztán elmondtam neki a problémámat a legtöbből kimagyarázta magát, és mondta hogy mennyire fájtak neki a dolgok amiket mondtam róla, meg hogy egyáltalán nem érdeklődtem utánna az elmúlt 8hónapba, míg ő majdnem mindent tud,hogy mi történt velem.

Elmondta, hogy lefeküdt vkivel nem rég,ami nekem nagyon fura, mert az állitolagos barátai nem tudnak róla,csak pont olyanok akiket én nem ismerek... na mindegy.

A bulin csomó lánnyal kavart...

Engem meg sem ölelt,semmi...pedig előadta a nagy mártírt hogy mennyire hiányoztam neki,ahhoz képest, jelét nem mutatta...

Miután beszéltünk kb levegőnek nézett, meg úgy beszélt velem mintha nemtudom mi lennék..

Egy taxival jöttünk haza,tegnap reggel, azóta semmi, nem keres.


Rájöttem,hogy kell nekem, hogyan szerezzem "vissza" ?

Mit tegyek????


Szerintetek? volt már valaki hasonló helyzetben?

segítsetek mert megőrülök :(


19F, 20L


2013. jan. 2. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
20 éves létedre elég gyerekek vagytok
2013. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egyszerűen mond neki :szeretlek...

ha nem kellesz neki : akkor is elhajt ha (magadba tartod és még 1 évig játszátok ezt)

ha meg kellesz : akkor meg siker.. :D

kár ezen k filózni.. mond ki amit érzel.

2013. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 lliizzii válasza:
Hívd el egy csendes helyre, ahol nyugodtan megtudjátok beszélni a fenn álló helyzetet. Mondd meg neki, hogy ez nagyon fontos számodra. Ha figyel rád és belemegy a beszélgetésbe, akkor lehet, hogy van esélyed, hogy megszerezd.
2013. jan. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Döntsd el először is, hogy mit akarsz tőle. Nekem is vannak lány barátaim, de nem ölelgetem őket állandóan, meg nem fogom a kezüket. Ahogy látom, neked többek között ez is hiányzik, és féltékeny vagy a többi lányra, ez pedig nem barátság. A srác eddig próbálkozott, soha semmit nem engedtél, mégis hagytad, hogy fogdosson, puszilgasson, kezedet fogja, stb. Elég rendesen össze lehet zavarodva szegény gyerek, lehet, hogy ezért kezdte el terjeszteni azt is, hogy szerelmes vagy belé, mert egy lány egy "sima" barátnak nem hagyja, hogy ilyen dolgokat csináljon. Csak pár évvel vagyok idősebb, mint ti, de elég gyerekesnek tűntök...
2013. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már tőle nem egyszer, nem kétszer hogy mit miért csinál, a válasz mindig az volt, h Ő csak barátnak tart, képtelen lenne rám máshogy nézni, ezt mondja de az ellenkezőjeként viselkedik.na akkor?
2013. jan. 2. 15:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Vedd már észre, hogy ez gyerek fél az elutasítástól. Fogdosni tud, de azt nem képes kimondani, hogy szeret vagy csak meg szeretne dugni.

De is összezavartad rendesen!

2013. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Valld be neki..ha ő barátként tekint rád akkor csak az de valószinüleg már nem lesztek olyan jóba a bevallásod után mint barátságotok kezdetén..ha ő is többet akar akkor happy end éljetek együtt sokáig..szerintem ez így reális.és ne mondd neki vissza a régi tapizós korszakotokat mikor beszéltek mert akkor tényleg csak kifog alóla térni és úgy sosem fogtok a végére jutni és csak veszekedés lesz belőle..
2013. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem olvastam el, túl hosszú, de azért válaszolok: Nem lehetsz terhes
2013. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mikor milliónyi jelet adta, hogy kellenél neki elutasítóan viselkedtél vele, bar ki nem mondtad.


Most hogy sokáig nem foglalkozott veled, de utána kimutatta, hogy meg mindig odavan érted kellene.


Tényleg gyerekesek vagytok, hagyhatnád magad megcsókolni, vagy hozzabújhatnál, vagy megcsókolhatnád te.


A megbeszélés nektek nem igazan megy, mert egyikőtök sem meri nyíltan felvallani az érzéseit, lehet megfogalmazni sem tudnátok.

Viselkedjetek úgy egymással, mint egy pár, nem vagytok mar kisiskolások, hogy megegyezzetek arról, hogy ti mától jártok, egyszerűen csak kialakul.

2013. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A 8 nál a pacsi.
2013. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!