Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt még olyan, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, aki úgy érzi, a nagy "Love story-ját" neki nem írták meg?

Figyelt kérdés
Kivételesen lány vagyok, nyugodtan jöhetnek a negatív hozzászólások, hogy nyomi meg hasonlók. Teljes mértékben ignorálni fogom őket. Nem nyavalygásból írtam ki a kérdést, hanem kíváncsiságból. Én nem kezdem el a tipikus, kis szerencsétlent, aki annyira nem ember, hogy még egy fiút sem tud magának összeszedni. Csupán csak nem értem, hogy miért? Én keresem a lehetőségeket, ismerkedek, de valahogy senki sem az igazi, most tudom az jön, hogy ne legyek annyira válogatós, nos nem erről van szó. De ha egy csepp esélyét sem látom annak, hogy valakivel komolyabb kapcsolatot ápoljak, vagy nem tetszik az illető, akkor nem fogom erőltetni a dolgot. Akkor inkább az egyedüllét. Szóval, van még pár ember, aki vár a nagy csodára? (Hátha egyszer összejön...)
2013. jan. 16. 04:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet, bár nekem még csak viszonzatlan szerelmeim voltak, a csoda jól esne nekem is. 20/F
2013. jan. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Voltak nekem is olyanok. És általában akiknek én tetszettem, az meg nekem nem jött be. De, ez így szokott lenni általában... :/
2013. jan. 16. 04:30
 3/19 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, pedig én sem vagyok válagotaós a nagyon széptől kezdve az átlagosig (aki még bejött más dolgok miatt) próbálkoztam lányoknál, de semmi. Mindenki a 30 éves pénzesekre vágyik, ahogy tapasztaltam.
2013. jan. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
:(
2013. jan. 16. 04:33
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem is értem ilyen logikával hogy találhatnék párt, mert a 20 éveseknek nem marad semmi kb, még komolyan a 15-18 évesek is 25 évest akarnak :/. Hát bocs, hogy fiatal vagyok :D.
2013. jan. 16. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sose értettem, hogy amikor ilyenekről panaszkodik valaki, hogy mindenkinek a pénzes pasik kellenek, az hol ismerkedik? De most komolyan kérdezem, mert el nem tudom képzelni...

Egyetlen olyan ismerősöm van, aki pénzes pasikra hajt... egy!! Ő is tipikusan az az ostoba plázacica típus... vagy mindenki az ilyen nőket keresi, azért ez a tapasztalat?

Meg ez is, hogy mindenkinek az idősebbek kellenek, én ezt se tapadztalom egyáltalán...

Bár igaz, én még fiatal vagyok, de a párom velem egykorú, és ez a legtöbb ismerősömnél is így van.

21L

2013. jan. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, a kérdésre nem is válaszoltam... :)

Nekem eddig szerencsém volt, mert az előző barátom is megfelelt minden igényemnek, és a mostani is, viszont ő meg pont az a típus, mint te, hogy valahogy sose talált olyan lányt, aki minden szempontból jó lenne neki, így inkább nem kezdett felesleges kapcsolatokba. De látod ez egy pozitív példa, mert végül találkozott velem, és minden téren összeillünk, rengetegszer elmondja ezt, hogy mennyire örül, hogy nem érte be mindenféle más lányokkal, csak azért, hogy legyen valakije, mert akkor ki tudja, talán nem is lenne most köztünk semmi, ha akkor épp valaki mással van kapcsolatban.

Ami mások szerint a hibánk, az is mindkettőnkben megvan, így ezt mi nem is tekintjük hibának, sőt, abszolút pozitívum inkább... :) És imádjuk egymást, egymás mellett tudunk teljesen kiteljesedni! Szóval mindenképp azt mondanám, hogy ne érd be te se olyannal, akit nem gondolsz elég jónak, mert nincs értelme... csak legyél türelmes. :)

2013. jan. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Igen, nagyon igazad van!
2013. jan. 16. 04:53
 9/19 anonim ***** válasza:

6.


Főleg a sulikban ismerkedtem, és mindenhonnan ez jött le, hogy idősebb kell legalább 5-10 évvel (a legutóbbi lekopatásom érdekes volt, kérdőre vontam az illetőt, hogy rondának tart-e, meg ilyenek, azt mondta teljesen elfogad úgy ahogy vagyok, de mégis hiányzik valami puzzle darab [ami persze a kor és a pénz] és persze kijelentette, hogy ami neki kell azt csak a 30 évesek tudják megadni...), és legyen pénze. Próbáltam neten is, ott sajnos mindig betett a távolság. Jobb helyeket meg nem tudok ismerkedni, idegeneket csak úgy nem fogok az utcán leszolítgatni... a haveri társaságomból meg mindenki párban van és én maradtam csak egyedül. De biztos én vagyok rossz közegben, hogy ilyen igényű nők vesznek csak körül. Pedig nekem nem nagyok az elvárásaim, tudjuk elfogadni egymást, meg legyen hűséges, csak ennyire vágyom....

2013. jan. 16. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nekem megirtak de elrontottam.de lesz meg folytatasa..kell lennie:)
2013. jan. 16. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!