Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott, újra együtt voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott, újra együtt voltunk majd én hagytam el. Most rájött hogy tényleg szeret és máshogy csinálna mindent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 hónap után elhagyott, mert veszekedtünk, meg a családja is közre játszott.. Ezt nagyon megbánta azóta!

Egy hónap múlva újra együtt voltunk, aztán azt vettem észre hogy nem figyel rám. Kelléknek éreztem magam, egy játéknak amit ha kellett felvette a padlóról és ha megunta letett. Elhagytam, elkezdtem randizni egy másik sráccal. De nála nincs meg a tűz, max idővel... Ami az exemnél, bármennyire fájt elhagyni, megvan! Aki most megkeresett (nem tudott az újról!) barátokként őszintén beszélgettünk, és elmondta hogy sokkal többet jelentek neki mint gondolom, tanult a hibákból, volt ideje gondolkodni és nagyon akar engem, nem köti már le a sport, a munka, csak rám tud gondolni hogy veszni hagyott, máshogy csinálná, rajtam múlik mi lesz, ha tehetné itt lenne már most velem, ez igaz mert soha nem hallottam sírni!

A másik srác elég gyors tempót diktál, ami annyira nem az én világom.


2013. jan. 11. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Aztamindenségit neki!

Kit érdekel mit bánt meg! mindenki mindent megbánik a másik meg el is hiszi.

Szerintem hagyd a francba.

Olyan mint ha 12 évesek lennétek.

2013. jan. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!