Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom elhagyott, mással él....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom elhagyott, mással él. Újra felkeresett és azt mondta újra együtt leszünk. Azóta is csak a kést forgatja bennem. Miért csinálja és miért nem jön vissza?

Figyelt kérdés
2012. jan. 31. 18:24
 1/6 pqpqpq ***** válasza:
next question
2012. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit több részlettel jobban tudnék válaszolni, de én alapból nem foglalkoznék vele. Ha tényleg akar még valamit, akkor ne "kínozzon". Szerintem csak szórakozik.
2012. jan. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretne, nem hitegetne, hanem tenne is valamit. Én is voltam hasonló helyzetben, és kiléptem belőle. Tudod miért? Mert a pasinak megérte volna egyszerre két vasat a tűzben tartani, de az aki ennyire nem egyenes ember az nem lesz veled sem egyenes.


Neki ez kellemes szitu, mert két csajt szédít, te meg vársz.... Mire? Ne legyél már butus! Keress magadnak egy férfit, ne egy ilyen gyerekre várjál.... Egyszer vagy csak fiatal! :D

2012. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet hagynom kellene,de örök szerelmem ez a lány (ebből kiderűl én fiú vagyok :) ) Nem tudom miért jó ez neki,minden nap beszélünk,gondja van ha tudok segíttek. A mostaniját csak szidja,de mondván arra vár h ő hadja ott ezért nincs még külön tőle. Nekem meg azt írja,nem csak múlt vagyok hanem még jövő is lehetek,hozzámjönne,de nem bíztos hogy ezt akarja.
2012. jan. 31. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Jaj szegény, te mindent elhiszel? :S Nem jöttél még rá hogy a szerelmet nem szavakkal kell megmagyarázni hanem tettekkel bizonyítani?
2012. febr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez való így van,de nem tudom. Teljesen másnak ismertem meg mint amilyen most,tény nem vagyok tökéletes pár meg követtem el nagy hibákat (soha nem kellett más és nem is volt) de szerimtem a lelkem kitettem míg bírtam.
2012. febr. 2. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!