Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a baj, vagy osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, vagy osztálytársakkal?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és nyolcadik osztályos. Az osztályban a fiúk általában kicikiznek, meg leocsmányoznak, és egész nap azt hallom, hogy fúj, milyen csúnya vagyok, fúj, mindjárt hányok. Van egy másik osztálytársam, akinek kicsi kerek feje van, meg ilyen nagy orra, szintén szeplős, érte meg oda vannak.

- Váll alá érő szőkésbarna hajam van

- 175 centi vagyok

- 60 kg vagyok, de nem látszik meg

- Szeplős, ami főleg nyáron jön elő.. Mi lehet a bajuk? Szerintem átlagos vagyok, se nem kövér, se nem csontváz.. Van esélyem arra, hogy a középiskolában érettebb fiúk vesznek majd körül?


2013. jan. 6. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga szépsége.És nem csak a külsőre értendő!:)
2013. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A lényeg: te is csúnyának tartod magad? Egyet értesz velük?
2013. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van egy jó és egy rossz hírem: Középsikolában nem fognak ilyeneket mondani a szemedbe . :) Középiskolában simán mondhatnak ilyeneket a hátad mögött.


Egyébként meg egy 14 éves fiú manapság úgy udvarol hogy cikizi a lányt mert fél bevallani neki hogy tetszik .

2013. jan. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem tartom magam csúnyának, de gyönyörűnek se. Szerintem olyan vagyok, mint egy normális lány.. Nem értek velük egyet! :S
2013. jan. 6. 00:27
 5/8 anonim ***** válasza:

Sokan még nem nőtték ki ovis éveiket 8.-ra.

Ne törődj velük, szegények kis IQ-val éd EQ-val születtek. Nem sajnálom őket, mert árufeltőtőnek is, kukásnak is, utcaseprőnek is kell valaki, legalább ők -talán- alkamasak lesznek erre a munkára ekkora aggyal. Mi meg lubickolhatunk továbbra is gondtalanul a felsőbb társadalmi szinteken. ;)

2013. jan. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Én nem? ***** válasza:
5-8 mindekit basztatnak nekem is volt szeplős osztársam és most pasija van és rohadtul megvannak ;)
2013. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Grim13 ***** válasza:
velük van a baj mert "fiatalok" mondom én 21 évesen xD mind1 a gyerekek gonoszak ! nem hiszem hogy csúnya vagy de hidd el velem előfordult hogy olyan lányok akiket meg sem néztem anno mára olyanná váltak hogy sírok titokban(igazából iszok a haverokkal és kibeszélem) hogy milyen hülye voltam akkor hogy legalább barátkoztam volna velük !
2013. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az ilyen korú gyerekek gonosz kis szemétládák. Tudom, mert a mi osztályunk is ilyen volt. 1-2 gyerekre rászálltunk aztán ok nélkül cikiztük őket. :(

Nyugi, jövőre már el is felejtheted őket - új suli, új esélyek.

24F

2013. jan. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!