Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hónapja járunk együtt a barátommal. Most azt mondta, hogy elutazik az édesapjához külföldre, januárban jön vissza (szülei elváltak, még az édesanyjával él). Na igen, de azt mondta, hogy e-mailben vagy smsben beszélünk.

Jó, akkor elutazott. Két napra rá írtam neki egy e-mailt, nem válaszolt. Megpróbáltam felhívni, foglalt/kikapcsolt volt. Sms-sel is próbálkoztam, de arra sincs semmi válasz.

Lassan 15 napja távol van tőlem, és semmi életjelet nem adott még magáról.

Lehet, hogy megcsal?

Azzal viccelődött az utazása előtt, hogy van egy másik nő az életében... És még nevetett is! Utána meg azt ecsetelte, hogy sose csalna meg engem... Persze nem hihető módon.

Nem is az apjához utazott volna, hanem a szeretőjéhez?

Megvan az édesapjának a telefonszáma, szerintetek megérne egy hívást, hogy tisztázzam a dolgot?


Nagyon köszönöm!

U.i.: Először vagyunk sokáig távol egymástól.

24/F és 22/N


2013. jan. 4. 17:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Simán megérne egy hívást!:)
2013. jan. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Én most rögtön felhívnám az apját.

Leírhatnád ide, mi lett mert érdekel!


Hajrá:)

2013. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én lazán felhívnám és akkor nincsen bizonytalanság.
2013. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom. Nos, belevetem magam, aztán jön, aminek jönnie kell.
2013. jan. 4. 17:49
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagy az apjával, hívd fel, hogy a fia nem képes felvenni a telefont és aggódsz.
2013. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
most hívod? én is nagyon kíváncsi vok, írd le nekünk légyszi :D
2013. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bámulatos látni, hogy egyeseknek mennyire nincs önbecsülésük, és hogy huszonéves korukra mennyire nem ismerik az embereket. Teljesen nyilvánvaló hogy nagy ívben sza*/ik rád. Ha valaki fel akarja venni a szerelmével a kapcsolatot az mindig talál ár megoldást. Én akkor is felhívtam a barátnőmet ha egyikünk külföldön volt, még a halálos ágyamról is felhívtam volna. Egyszerű a válasz, keress mást, ő nem szeret téged.
2013. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Morzsa ***** válasza:
Te már megpróbáltad az emailt,és az smst.Szerintem inkább várj még,és nem hiszem,hogy az édesapjánál kellene érdeklődnöd.Ha fontos vagy neki,akkor jelentkezni fog.Hogy eddig ezt miért nem tette...hmmm...a leírtak alapján elgondolkodtató.
2013. jan. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
inkább járj velem én nem szarnálak le!
2013. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló, azért látatlanba ilyet ne írj :) lehet valami zsírgép a csaj, vagy valami ótvaras lepusztult
2013. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!