Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha ezt teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ezt teszi velem egy lány?

Figyelt kérdés

sziasztok

tegnap voltam bulizni egy pár ismerősömmel és van egy lány ismerősöm akivel már megbeszéltük hogy most inni fogunk abszintot.xd

na szóval ott volt ez a lány meghívtam a piára és utána táncoltunk egy 20 percig ( annyira nem volt konkrét semmi a táncba )és utána egyik haverom elhívott beszélgetni mert másik haver nagyon ideges volt egy dolog miatt..

most figyeljetek : mikor visszamentem megkeresni a csajt akkor egy másik csávó karjaiban táncolt.. de nem engedett a csávónak szinte semmit csak hogy táncoljanak...

de miközben táncoltak végig engem nézett..

utána megint ki kellett mennem mert össze esett egy másik haver..

szóval mikor visszamentem akkor egy új csávóval táncolt(szintén ugyanúgy) csak most már smároltak meg egyebek.. de ilyenkor is végig engem nézett a csaj.. ott táncoltunk haverokkal ő meg azzal a csávóval akit írtam most de közbe végig engem nézett...

egy előző buliba is voltam én és ő is és akkor az akkori csávójával volt de akkor is végig engem nézett másnap meg leírta hogy miket csináltam meg ilyenek..xd

olyan jókat tudunk facen is beszélni meg életbe is és most nem tudom mit kezdjek... segítsetek kérlek titeket (17 vok a csaj is 17 éves)


2012. ápr. 29. 21:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Elnevetgéltem a sztorin..:D Mindenki esik-kel körülötted a discoban,pörögnek az események,a csaj meg folyamatosan néz téged már nem tudom mióta...:D Szerintem féltékennyé akar tenni ha állandóan téged bámul ilyenkor,bár jó nagy állatság amit csinál.
2012. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ezen én is jót röhögtem... XDDD Akkor dióhéjban: az abszint mámorában a csaj, amíg te rendszertelen időközönként rendszeresen a tajtrészeg vagy idegileg 37%-on funkcionáló haverjaidat kotortad össze, mindig mással táncolt, és smárolt is...

Röviden a dianózisom: terhesek vagytok.

2012. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát lefekvésre jó lehet. Megbízni nem bíznék meg egy ilyen lányban. Max dugd meg. Aki ennyire össze-vissza kavar, azzal én nem kavarnék, csak ha nem akarok semmi komolyat.
2012. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

én is erre gondoltam de ezt a sztorit elmeséltem haveromnak utána azt mondta hogy beszél vele hát beszélt vele utána lehúzott 4 cent abszintot ő is és kinyúlt szóval már nem emlékszik rá mit beszéltek xd

de előtte azt mondta hogy mennyek oda hozzá és fogjam meg a vállát húzzam el a csávótol és táncoljak vele mondom ááá

2012. ápr. 29. 21:20
 5/20 anonim ***** válasza:

féltékennyé akart tenni

a legközelebbi bulin smárold le ;)

2012. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
utóbbi, vagy dugd meg XD
2012. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
jóóó lesmároltam volna most is csak hogy hogyha egy másik valakivel táncolt közbe ?..:/
2012. ápr. 29. 21:23
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ezrest akar kölcsönkérni 3 hétre.
2012. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Csak azért írtam a fentieket, mert egy ilyen csaj szakított most épp velem. Több száz oldalnyit chateltünk, mennyországban éreztem magam, összejöttünk. Új társaságba került, egyből mással kezdett el kavarni. Kíméld meg a szíved. Tudom, hogy vonzó, tudom, hogy hinni akarod, hogy ő más lesz. Én is ezt tettem. És sajnos nem az első volt. Könnyen jön, könnyen megy stílusú... ha meg csak arra kell, akkor hajrá. Csak ne tedd bele a szíved.
2012. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
megdugom megbaszom lesmárolom minden csak mi van ha legközelebb is ezt cisnálja ?><><
2012. ápr. 29. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!