Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha ezt teszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha ezt teszi velem egy lány?

Figyelt kérdés

sziasztok

tegnap voltam bulizni egy pár ismerősömmel és van egy lány ismerősöm akivel már megbeszéltük hogy most inni fogunk abszintot.xd

na szóval ott volt ez a lány meghívtam a piára és utána táncoltunk egy 20 percig ( annyira nem volt konkrét semmi a táncba )és utána egyik haverom elhívott beszélgetni mert másik haver nagyon ideges volt egy dolog miatt..

most figyeljetek : mikor visszamentem megkeresni a csajt akkor egy másik csávó karjaiban táncolt.. de nem engedett a csávónak szinte semmit csak hogy táncoljanak...

de miközben táncoltak végig engem nézett..

utána megint ki kellett mennem mert össze esett egy másik haver..

szóval mikor visszamentem akkor egy új csávóval táncolt(szintén ugyanúgy) csak most már smároltak meg egyebek.. de ilyenkor is végig engem nézett a csaj.. ott táncoltunk haverokkal ő meg azzal a csávóval akit írtam most de közbe végig engem nézett...

egy előző buliba is voltam én és ő is és akkor az akkori csávójával volt de akkor is végig engem nézett másnap meg leírta hogy miket csináltam meg ilyenek..xd

olyan jókat tudunk facen is beszélni meg életbe is és most nem tudom mit kezdjek... segítsetek kérlek titeket (17 vok a csaj is 17 éves)


2012. ápr. 29. 21:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát az ilyen csajt csak dugni jó, de azt is inkább csak óvszerrel tedd, meg vigyázz nehogy herpeszt kapj tőle ha lesmárolod
2012. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ja megdugni hó csak. ha digós padi vagy hajrá! de ha érzelmes és hosszabb kapcsolat keresel ne menj bele. kíméld a szíved....
2012. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
jóó de kérlek segítsetek már hogy ha legközelebb ezt csinálja akkor mit tegyek ?
2012. ápr. 29. 21:29
 14/20 anonim ***** válasza:

itasd egy kicsit...

mennyi partnere lehetett már? gondolom rég nem szűz...

2012. ápr. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
engem nem érdekel hány csávója volt már :) őt sem érdekli mennyi csajom volt már..:D am most piros abszintot ittunk következő fekete lessz xd
2012. ápr. 29. 21:37
 16/20 anonim ***** válasza:

"táncoltunk egy 20 percig ( annyira nem volt konkrét semmi a táncba )"


Itt bukott meg a történet.

2012. ápr. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

ha komoly kapcsolatot akarsz vele smárold le legközelebb

hanem, akkor is smárold le ;)

ha komolyat akarsz beszélj vele meg randit ha nem

meg simán feltudod vinni legközelebb a szobádba ;)

2012. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
te voltál a pojáca akit átkúrt hogy vegyél neki ingyen piát.... tudtál róla? a személyiséged számít nem a pénzed...
2012. ápr. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
előzőnek írom, hogy én akartam neki venni piát nem pedig ő nyomorékoskodta ki magának..:)
2012. ápr. 30. 11:09
 20/20 anonim ***** válasza:
Csaj egy ribanc, nem több. Vigyázz össze ne fertőzzön valami nemi betegséggel.
2012. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!