Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

4 hónapja járunk együtt a barátommal. Most azt mondta, hogy elutazik az édesapjához külföldre, januárban jön vissza (szülei elváltak, még az édesanyjával él). Na igen, de azt mondta, hogy e-mailben vagy smsben beszélünk.

Jó, akkor elutazott. Két napra rá írtam neki egy e-mailt, nem válaszolt. Megpróbáltam felhívni, foglalt/kikapcsolt volt. Sms-sel is próbálkoztam, de arra sincs semmi válasz.

Lassan 15 napja távol van tőlem, és semmi életjelet nem adott még magáról.

Lehet, hogy megcsal?

Azzal viccelődött az utazása előtt, hogy van egy másik nő az életében... És még nevetett is! Utána meg azt ecsetelte, hogy sose csalna meg engem... Persze nem hihető módon.

Nem is az apjához utazott volna, hanem a szeretőjéhez?

Megvan az édesapjának a telefonszáma, szerintetek megérne egy hívást, hogy tisztázzam a dolgot?


Nagyon köszönöm!

U.i.: Először vagyunk sokáig távol egymástól.

24/F és 22/N


2013. jan. 4. 17:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ugyebár biztos nem hiába nem érdekli a barátját
2013. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
na felhívtad már?
2013. jan. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Most nem tudom felhívni, Bangkokban vannak. :D
2013. jan. 4. 18:15
 14/17 A kérdező kommentje:

ma 18:03

Nem vagyok ótvaros, és nem vagyok zsírtömeg. Normális, homokóra alakom van (mondjuk kosarazok sokat a helyi női csapatnál, meg azért atlétikai versenyekre is mentem többször).

2013. jan. 4. 22:29
 15/17 A kérdező kommentje:

Felhívtam ma reggel 7kor.

A drága Apuka közölte velem, hogy a fia már fél éve nem beszélt vele, nem volt ott soha; és most sincs.

Elmentem az édesanyjához is, ő meg úgy tudja, hogy az édes kicsi fiacskája az apjánál van Bangkokban.

Na majd megkapja a magáét, ha visszajön, magyarázkodhat, nem hiszek neki soha többet, és megszakítom vele minden kapcsolatomat.

Köszönöm szépen az érdeklődést :)

2013. jan. 5. 14:13
 16/17 anonim ***** válasza:

Ennyit a férfihűségről kb..

Annak örülök, hogy megszabadulsz egy ilyen tuskótól.. kár, hogy most nem dobhatod ki, talán így még könnyebb hogy benned van a harag, de szerintem később is képes leszel rá, legyél erős!:)

Az lenne a vicces, ha úgy térne vissza mintha semmi se történt volna, az arcodba mosolyogva.. biztos kivágnám:D Hajrá!:)

2013. jan. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

'Az lenne a vicces, ha úgy térne vissza mintha semmi se történt volna, az arcodba mosolyogva.. biztos kivágnám:D'

Garantálom hogy lelkiismeret nélkül faképnél hagyom!

2013. jan. 5. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!