Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy még soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy még soha nem voltam szerelmes? Még pasim sem volt. Volt olyan aki bepróbálkozott, de elküldtem. Ha látom hogy egy fiu+lány csókolóznak a sulimban vagy máshol, már attól is rosszul vagyok. Velem van a baj? 16/L

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
valami nincs rendben veled szerintem
2013. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs törvénybe foglalva, hogy 16 éves korodig szerelmesnek kell lenned. Lehet csak 20 éves korod után találod meg az igazit, semmi gond ezzel. Várj ki inkább, minthogy elkapkodd!
2013. jan. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
már nincsennek is jó pasik,mind páva meg divat b*zi.:(
2013. jan. 5. 11:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Csak keresni kell.. Én nem vagyok ilyen.. Mondjuk jó pasi se.. De ez rajtad múlik h komoly kapcsolat kell vagy csak láccat kapcsolat.. 15/f
2013. jan. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" már nincsennek is jó pasik,mind páva meg divat b*zi.:( "


Keress kicsit idősebbet, mondjuk 20 körül! Hátha van még normális! ;)

2013. jan. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is sajnos egyáltalán nem vagyok jóképű, és izmos sem(pedig kondiztam pár évet ,de nem nagyon látszik), épp ezért fel is hagytam az ismerkedéssel, amíg meg nem ismertem(randomra) a mostani barátnőmet, :) nagyon egy hullámhosszon vagyunk , sokat beszélgetünk meg tervezzük a közös életet. :)Szerintem ne a külsőségek alapján itélj, a zord külső érző szívet takar..:D , jó nem azt mondtam hogy quazimodoval kell járni, csak tedd lejjebb a lécet, mert ezek a mai vasaltfejű anyaszomorító divatszardarabok csak összetörik a szived.
2013. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11:48 as vagyok ez még lemaradt :D 23 F , ha bármi kérdésed lenne írj nyugodtan pm et. :)
2013. jan. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A külső megfog, a belső megtart. Értsd: Hiába vagy izmos, ha iszol nőket versz és buta vagy, mint a tök! A kigyúrt férfiak gyakran olyan buták, mint a föld és pár évnél hosszabb kapcsolatra nem képesek.
2013. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezzel ennyi idősen én is így voltam, szerelmes is csak 23 évesen lettem életemben először, nem biztos hogy veled van a baj mindenkinek fel kell nőni hozzá fejben lélekben, nincs azzal semmi baj hidd el rosszabb lenne ha akkor kezdenéd amikor még nem állsz készen rá
2013. jan. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Későn érő típus vagy, benned még "alszanak" a hormonok. Vagy túl sekélyes vagy érzelmileg, vagy nem láttál a családodban szeretet-kötődés mintát, ezt csak te tudhatod. Én 11 évesen lettem először szerelmes és 15 voltam, mikor először éreztem kimondottan ilyen felnőttes vágyat egy férfi iránt.
2013. jan. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!