Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja, hogy szeret, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja, hogy szeret, ha nem akar velem járni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


16 éves lány vagyok, és szerelmes. A sráccal "kavarok" egy ideje. Én azt hittem ez több, de neki nem... Már eléggé kikészített amit csinál (előtte nyomul másokra), és ezért kiborultam. Azt mondta nekem, hogy ő szeret engem. Tudja, hogy én mennyire szeretem, és boldoggá akar tenni. De nem akar tőlem kapcsolatot, kötöttségeket. Bulikba jó vagyok neki, de azért másokra is nyomulni fog. AZt mondta, ha nekem jól esik, én is csinálhatom azt, amit ő, kereshetek másokat... Mondtam neki, hogy én ezt nem akarom, mert én csak őt akarom, és szeretem. Azt mondta, hogy nincs más, csak én, és ő csak az enyém, de nem akar járni. Nem tudok mire gondolni, csak hogy csúnya vagyok neki, és ezért nem akar velem mutatkozni... Vagy miért? :(


2013. jan. 4. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
nem csak egy lányt szeretne dugni.
2013. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát anyukád is szeret azt mégis apáddal van:P am meg hagyd keress mást...VAGY BESZÉLD MEG VELE-mi a rákért kell ilyenekben döntenunk mi nem látunk a faszi fejébe bakker
2013. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerinted nem próbáltam vele megbeszélni? Állandóan cska azt mondogatja, hogy szeret, de nem kellek neki kapcsolatra.
2013. jan. 4. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha folyton azt ismételgeted h mennyire szereted, akkor tudja hogy megteheti veled ezeket és te mégis ott leszel mellette. Szerintem tarts egy kis távolságot, így talán rájön h mennyire vagy fontos neki. Az is lehet hogy rossz tapasztalata van egy előbbi kapcsolatból és azért viselkedik így (ha így van arról biztos tudsz). De ha mégse kellesz neki eléggé, akkor se vedd magadra. :)
2013. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Előttem nem volt komolyabb kapcsolata...
2013. jan. 4. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem is akar komoly kapcsolatot. Ne mond annyiszor hogy szereted ha így viselkedik, mert így te csak egy biztos pont vagy aki mellett bármit megtehet.
2013. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az van hogy a srác dugni akar :D szerintem meg ha annyira szereted akkor feküdj le vele aztán gondolom nem fog másokra nyomulni :D
2016. ápr. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!