Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Lányok ti mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Lányok ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

meglepetés romantikus vacsorát szeretnék barátnőmnek, és a következőre gondoltam: vennék illatos gyertyákat és azt szétszórnám a szobám különböző pontjain, amit majd az érkezése előtt gyújtanám meg. Pizzára gondoltam, hogy rendelek a kedvencéből, és azt ennénk. Végül valami "romantikus" filmet szeretnék vele megnézni. Nem vagyok romantikus alkat, de ő igen, szóval ezért gondoltam erre. Sajnos nincs sok fogalmam hogy mi jó meg mi nem ezzel kapcsolatban, ezért szeretnék tőletek véleményt kérni erről az "ötletről", esetleg ti is leírhatnátok hogy mi tetszene nektek.

19F


2013. jan. 5. 22:52
1 2
 11/16 MissYvonne ***** válasza:
Ez nagyon aranyos,és igen,a pizza tényleg kicsit furi,de szerintem nincs vele nagy baj :D És filmnek ide is a Őrült,Dilis,Szerelem című filmet ajánlanám,bár lehet,Ryan Gosling neked nem fog úgy tetszeni,mint nekünk ;)
2013. jan. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ez milyen film? mármint amit írtál:)
2013. jan. 5. 23:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Valóban jó az Őrült dilis szerelem, de pl a Valentin-nap vagy a Szilveszter éjjel sem rossz. Mondjuk nekem az abszolút favorit az a Szerelmünk lapjai, bár nem vígjáték, de kötelező romantikus film!
2013. jan. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes,szerintem! Örülhet a barátnőd,hogy ilyen barátja van! Sokáig legyetek együtt.
2013. jan. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Remélem úgy lesz :)
2013. jan. 6. 18:20
 16/16 anonim ***** válasza:

szerintem is nagyon jó ötlet, jó tudni, hogy vannak még romantikus pasik........

a Szerelmünk lapjai tényleg alap film, de én azért nem ajánlanám mert bár nem tudom milyen típusú a barátnőd de én például nem tudom sírás nélkül megnézni.....szóval inkább valami vidámat ajánlanék, pl. Valentin nap.

2013. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!