Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fontos! Lányok ti mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos! Lányok ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

meglepetés romantikus vacsorát szeretnék barátnőmnek, és a következőre gondoltam: vennék illatos gyertyákat és azt szétszórnám a szobám különböző pontjain, amit majd az érkezése előtt gyújtanám meg. Pizzára gondoltam, hogy rendelek a kedvencéből, és azt ennénk. Végül valami "romantikus" filmet szeretnék vele megnézni. Nem vagyok romantikus alkat, de ő igen, szóval ezért gondoltam erre. Sajnos nincs sok fogalmam hogy mi jó meg mi nem ezzel kapcsolatban, ezért szeretnék tőletek véleményt kérni erről az "ötletről", esetleg ti is leírhatnátok hogy mi tetszene nektek.

19F


2013. jan. 5. 22:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet!
2013. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez is tökéletes az én szemszögemből.
2013. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát a pizza ne a dobozában legyen hanem valami szép nagy tálon ::D
2013. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na de pizza b+ :p Fozzel valamit meg akkor is ha nem sikerul jol, jobban fogja ertekelni mint a pizzat.Azt barmikor ehettek.
2013. jan. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
igen én is úgy gondoltam!:) Az ágyba szeretnék "megtálalni", hogy kényelmes legyen:)
2013. jan. 5. 22:55
 6/16 A kérdező kommentje:
a pizza nem jó ötlet?
2013. jan. 5. 22:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja, a pizza nem romantikus, hanem instant.:) Főzzetek együtt!:)
2013. jan. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Simán jó a pizza is, ha nem tudsz főzni. Vagy valami egyszerű tésztaétel amit nem lehet elrontani. A gesztus a lényeg! Én örülnék egy ilyen meglepinek. A filmet már tudod?
2013. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Még nem gondolkoztam a filmen. Tudnátok valami romantikus-vígjátékot? és lehetőleg valami újabbat:)
2013. jan. 5. 23:02
 10/16 anonim ***** válasza:
meg tegyel habot a bimbodra
2013. jan. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!