Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ehhez? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Mit szólnátok ahhoz, ha egy fiú akit már ismertek fél éve, odaállnak elétek és bevallaná, hogy ti vagytok számára a tökéletes nő, és szerelmes belétek?


A szöveg kb.: "Már mikor megismertelek akkor kedveltelek, de most már tudom, hogy Te vagy számomra a tökéletes nő és szerelmes vagyok beléd."


20/F (21/L)


2012. nov. 14. 06:27
 1/6 anonim ***** válasza:

neeeeeeeeeeeeeeeeeee

Nekem pl. ne mondja, hogy tökéletes! Egyértelműen nem vagyok tökéletes. Nem kell ilyen kimért szöveg. A tökéletest hagyd ki belőle - szerintem

2012. nov. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt mondanám, hogy "tudom". Valószínűleg. Mert hát ki az a hülye, aki nem veszi észre az ilyesmit? Viszont abból, hogy eddig nem történt köztünk semmi, az következne, hogy én nem rajongok annyira érted, mint te értem, különben tettem volna azért, hogy együtt legyünk...


Persze ha úgy érzed, kölcsönös ez a nagy szimpátia, azaz a maga módján a lány is éreztette, hogy nagyon is kedvel téged, akkor egy idő után úgyis vallania kell egyikőtöknek.

2012. nov. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez szánalmasan hangzik. Ma már az ilyen szöveggel semmire se mész...
2012. nov. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valóban erőltetett a szöveg. Nem kell előre gyártani és betanulni szöveget, annak semmi értelme. Majd, ott a lány előtt pontosan tudni fogod, hogy mit kell mondanod, mivel magától fog jönni az egész.
2012. nov. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a csaj nem tett eddig semmit az ügy érdekében, nem látod rajta, hogy különösebben érdeklődne irántad, akkor teljesen felesleges bármit is tenned.
2012. nov. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem barna szeme van akkor örülnék neki
2012. nov. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!