Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

A barátnőm az utóbbi napokban nagyon furcsán viselkedik.

Már azt is a fejemhez vágta,hogy szakít,vége...

De látszott rajta,hogy nem gondolja komolyan,össze-vissza beszélt.

Sikerült kiharcolnom,hogy találkozzunk.

Kiengesztelődne,ha hirtelen,váratlanul megcsókolnám?

Nagyon szeretem...

14/F



2012. nov. 10. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán először töltsd be a 18 ha nem akkor várj addig míg okosabb leszel
2012. nov. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első: Miértis?Értem a biológiát,tudom,hogy lehet "az" volt a baja.
2012. nov. 10. 18:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem beszéljétek meg inkább :) A csók nagyon romantikus gesztus, de nem biztos, hogy egy dühös lány erre vágyik.
2012. nov. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát figyu, először is beszéljétek meg... Ne kapd le rögtön. Mondd neki, hogy szereted, és örülnél, ha elmagyarázná, mi ez az egész. Karold át a vállát, és beszélgessetek erről. Ha már az átkarolást sem engedi, akkor gáz van, és nehogy megcsókold, mert ellökne...
2012. nov. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlo a velemenyem az elottem szoloeval! Ha en haragudnek vkire, es engem hirtelen megcsokolna akkor csak megjobban megharagudnek ra es valoszinuleg meg nyomulosnak is tartanam! Szep lassan kozeledj fele, es akkor sikerulhet kibekitened!
2012. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!