Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmadik barátnőt hol tartsam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik barátnőt hol tartsam?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm itthon és van egy kellően messze, a főiskolán. Viszont egy harmadikra is igényt tartanék, csak nem tudom hol lehetne kivitelezhető, hogy ne tudjanak egymásról.
2013. jan. 4. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 Alexandra0908 ***** válasza:
édes fiam csattogós lepkét tologassál,ne nőket!!!
2013. jan. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
Szerintem költözz ki mondjuk Iránba, és akkor egyszerre több feleséged is lehet majd! Nem is csak három, hanem négy is! Csak arra vigyázz, hogy meg ne gyűljön a bajod az asszonyok családjaival, köztük a négy anyóssal... XD
2013. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:

"édes fiam csattogós lepkét tologassál,ne nőket!!!"


:DDDD

Ezen felkacagtam,de igazad van!

2013. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 A kérdező kommentje:

# 63

Nevess csak, félő hogy neked úgyis csak az jut:)

2013. jan. 4. 20:29
 65/80 anonim ***** válasza:

A kérdező jó srác, ne bántsátok már, semmi nem szól belőletek az irigységen kívül.


Mit árt ő nektek?

2013. jan. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:

Te meg miért véded ennyire? :D


Amúgy nem kérdező,én boldog vagyok a párommal akit nem b@szok át,és sosem tudnék neki hazudni!

De nem lenne illő magaddal foglalkozni? :D

Hidd el,pár év,és megbánod,illetve lehet nem!

Te azt hiszed így is menő fazon vagy!

Na ez az,ami szánalmas,és ha majd rájönnek a barátnőid,hogy hazudtál nekik,majd elküldenek melegebb éghajlatokra,akkor te leszel nevetséges,és szánalmas!

Gyere,szólj vissza,ne hagyd magad!

Legjobb védekezés,a támadás!

Próbálj meg ismét valami intelligens,erőltetett válasszal beszólni,hátha valamelyik fruskát elbűvölöd a menő stílusoddal,majd nyom rád egy privit,és ott lesz a 3.


69-es!

"Van egy barátnőm itthon és van egy kellően messze, a főiskolán."


Szerintem tuti nem tudnak egymásról,nem értem miért akarod annyira belénk magyarázni,hogy márpedig a kérdezőt ne bántsa senki,a csajok tudnak egymásról!

2013. jan. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:

Mert nem értem miért bántjátok.


Elhiheted, hogy tudnak.

Mondom van tapasztalatom az ilyesmivel, sőt ennél ezerszer durvább kiadással is.

Nem egymást ismerik. Hanem azt tudják, hogy van más.

Te is tudnál róla, ha a párod olyan típus lenne. Ők nem egy romantikus és hűséges férfit ismernek meg, hanem egy férfit, amiben minden megvan, ami egy nőnek tökéletes.


És azért védem, mert mondom,ismerem a fajtáját. Ti ismertek személyesen ilyen embert? Rájuk még az exek sem haragszanak. A mai napig jó barátjuk mindnek, és nincs kivétel.

2013. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:

"semmi nem szól belőletek az irigységen kívül."


Mivel oldalakon keresztül védesz egy olyan embert,aki kihasználja,majd átveri a nőket,kezdem azt hinni,hogy te vagy a kérdező,hisz senki másnak nem volt róla pozitív véleménye!


Amúgy mire is lennénk irigyek,azért mert elítéljük ha valaki egy szemét,gerinctelen hazug disznó,aki egy harmadik barátnőt akar magának,de ha kiderül a szitu (ha egy kicsit is intelligensebbek mint a kérdező),kidobják a francba!


AZTA ez tényleg irigylésre méltó!

2013. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:

"Mert nem értem miért bántjátok."


Kitesz egy ilyen kérdést,majd nem érted miért bántják?

Istenem!

Mit várt?

Pacsit?

2013. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:

Nem érted miről beszélek ez a gond.


Egyébként nem, én idősebb vagyok a kérdezőnél és ellentétes nemű :)

De kedvelem. Ő intelligens.


És tudod ki a buta? A lányok, ha nem jönnek erre rá :) Ez süt, rá van írva.

Kár, hogy nem ismerjük egymást, szívesen megmutatnám milyenek ők, hidd el, a fenét nem zavarnak :)


Ismerek egy arcot, 3 nő lakik nála :D Ő már belefáradt a titkolózásba és elmondta, erre közölték, hogy tudják :D És összeköltöztek :D

2013. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!