Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Harmadik barátnőt hol tartsam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmadik barátnőt hol tartsam?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm itthon és van egy kellően messze, a főiskolán. Viszont egy harmadikra is igényt tartanék, csak nem tudom hol lehetne kivitelezhető, hogy ne tudjanak egymásról.
2013. jan. 4. 14:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 A kérdező kommentje:
Ugyan, majd én beléjük:)
2013. jan. 4. 15:38
 22/80 anonim ***** válasza:
Ja mindent megadsz nekik főleg a hűséget.
2013. jan. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 A kérdező kommentje:
Annak a látszata is elég:)
2013. jan. 4. 15:41
 24/80 anonim ***** válasza:

A csajoknak általában bejön, ha egy férfi cserélgeti a nőket, mint a zokniját, dobálja őket, laza velük. Mint pl. az "Így jártam anyátokkal" című idiótaságból a Barney... A környezetemben is tapasztaltam már, hogy az ilyen undorító pasikat szeretik a nők és szimpinek találják őket, számukra ők a "pasik". Eddigi életemben mindig azt éltem át, hogy a bunkó szarokra buktok, akik semmibe se néznek titeket, akik jól átvernek titeket, de ezt kitűnően leplezik előttetek. Én viszont mindig rendes voltam, figyeltem rátok, de engem le se szartatok (sokáig)...Úgyhogy nem értem, mi ez az álszenteskedés.

Persze, ha kiderül számotokra, hogy átvertek titeket, vagy olyan egyértelműen leírja valaki, mint itt, akkor fel vagytok háborodva, de úgy nagy átlagban a női nemnek mindig a szemét pasik jöttek be!


Na jó, csak azért írom ezeket, hogy szítsam a kedélyeket, amúgy én sem gondolom komolyan :D :D És bocsánat, ha valaki magára veszi, vagy kivételnek érzi magát...

2013. jan. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyit tudsz a nőknek nyújtani,a hűség látszatát.....nagyon értesz a nőkhöz,és kész főnyeremény lehetsz.


brrrr az ilyenek miatt hiszik azt h minden pasi egy se..fej,és kocsog a nőkkel!

2013. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
Egy megállóra intercityvel!
2013. jan. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a harmadikat csak alkalmiként tartanád? Legyen egy középúton, az itthon és a főiskola között.
2013. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit basztatjátok, olyanok vagytok, mint akik még sosem hallottak ilyenről.

Mit zavar titeket? Ha tudnátok mennyi ilyen van...

Másnak nem jut barátnő, nekik akármennyi, amennyit csak akarnak. Tehát valami úton módon mégis szeretik őket a nők. És szerintem tudnak is egymásról. Általában tudni szoktak, ez a tapasztalatom, csak szeretnek megmaradni a tudatlanság varázsában, amit magukkal is elhitetnek.

2013. jan. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:

Ezt megcáfolom utolsó!

Én is akármennyi barátnőt szerezhetnék,sosem voltam beképzelt,de 10 lányból 9 nek általában be szoktam jönni,viszont!visszaélni nem élnék vissza ezzel!

nekem egy is bőven elég,mert szeretem a páromat,és tisztelem a nőket!

Vállalja fel magát,ha kefélni tud,legyen gerinces!

2013. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:

Ezen nincs mit cáfolni. Mondom, én ilyenekkel vagyok körülvéve és az ég világon semmi baj nincs velük.

Meglepő, de bárkinél jobb apák például. Unokatesóm is elképesztő. Egy nő sem jelentett neki sokat az életében, de a gyerekéért bármit megadna és soha nem sajnál tőle semmit, amit csak tud ő bármit megtesz.

Szóval nagyon messze állnak ők a rossz ember fogalmától, pusztán csak sosem tudnak betelni egyetlen nővel.

2013. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!