Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarom elveszíteni?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Másfél vagyok együtt a párommal.


A párom 2 éves kapcsolatból lépett ki,megviselte,összebarátkoztunk,és beleszerettem,és megkérdeztem,hogy lesz-e a barátnőm,igent mondott,bár elmondta,ő nem szeret engem,de nem érdekelt.


A kapcsolatunk elején történt:

A legjobb barátja utolsó napját töltötte a városban,a búcsú bulira meghívta a páromat is,ahol részegen adott a srácnak egy szájra puszit,először úgy voltam szakítok vele,de megbocsájtottam,azóta nem is tartja a kapcsolatot a fiúval.


Azóta ő is belém szeretett,és nagyon jó lett a kapcsolatunk.


Nekem új osztályom lett,ott az egyik lány idézőjeles feleségem lett,de semmi komoly,csak ilyen h*lye becézgetés,van egy ilyen h*lye szokásom sajnos..


Ma suli után úgy volt,hogy barátnőmmel találkozom az állomáson,a feleségemmel mentünk az állomás felé,jött a busza,odalépett és lekapott,aztán gyorsan felszállt a buszra,se szó se beszéd,a barátnőm meglátott,és elszaladt.


Facebookon bonyolulttá állította a kapcsolatunkat,nem veszi fel a telefont,nem ír vissza.


Az anyóssal sajnos nincs jó kapcsolatom,ha most beállítanék a barátnőmhöz,lehet kidobna,amit meg is értek.


Nem akarom elveszíteni,mit csináljak?


20F (a lány: 20L)


2013. jan. 4. 12:39
 1/8 A kérdező kommentje:

*másfél éve

Bocsánat,csak nagyon ideges vagyok :(

2013. jan. 4. 12:40
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

:DDDDDDDD Ez kesz. Bocs, de fetrengek a rohogestol.


Oke, javaslok egy valast a jelenlegi felesegeddel, amennyiben szeretned megtartani a baratnodet, mert igy maximum szeretoi statuszban lehet, amit nyilvan nem szivlel. Erted jartok, aztan elveszel kozben valaki mast? En is letornek, mint a bili fule. Szoval valas gyorsan, aztan anyosnak ajandek, baratnodnek meg valami irdatlan terdencsuszas szerenaddal szerelmes levelekkel bunbanassal, es ennyi.


Ja, hallod tudsz elni :DDD

2013. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Csak becézés,de így utólag rájöttem,hogy egy idióta vagyok,barátnőmet biztos bánthatta belül már a puszta becézése is. Most ne rajtam humorizáljunk már,van ennél nagyobb gond!!!!


Az anyós engem nem érdekel,meg senki,csak a barátnőm,menjek el hozzá? Hasznos válaszokat kérek!

2013. jan. 4. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell tuldramatizalni, hulye voltal, a baratnod jogosan sertodott meg, es az egesz sztori vicces. Ha kicsit lenyugszol, es rendben lesz minden, olvasd vissza.


20 evesen ez gyermeteg dolog, akarhonnan nezem, a baratnod meg annyit latott ebbol, hogy lekapott egy csaj. Igen, gaz.


Szoval IGEN, menj el hozza, es terden allva kerj bocsanatot, o pedig meg fog bocsatani, mert a csaj kapott le, o is latta. De nehogy ezt hozd fel kifogasnak, mert az meg gazabb lenne. Nem kell magyarazkodni, egyszeruen kerj bocsanatot, es mondd meg, hogy nem akarod elvesziteni ilyen felreertes miatt. Ennyi.

2013. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még várok pár választ,addig hátha lenyugszom.

Tudom,hogy a lány kapott le,de lehet akkor ért már oda,amikor megtörtént a csók,nem láttam sajnos,így mondhatnám neki,hogy a lány tette,nem hinne nekem.


Én nem tartom viccesnek a történetemet,és ezek után komolyan meg fogom gondolni kit is fogok becézni..


Azért köszi,hogy írtál.

2013. jan. 4. 13:21
 6/8 anonim ***** válasza:
hmm.. a válasz egyszeru. LEGYÉL VELE ÖSZINTE!. ha igazan szeret akkor azt fogja becsulni legjobban. én legalabbis hogyha belegondolom magamat az o helyzetébe, ha envelem megcsinalta volna ezt a párom, akkor valoszinuleg enis kiakadtam volna elegggé, mert enis azaz eleggé feltekeny tipusu lany vagyok méghozzá. de ha leulnénk normális emberekhez meltoan, es oszinten elmondaná nekem a baratom az igazat, akkor biztos megérteném,és nagyra becsulném , hogy elmondta az igazsagot, es foleg ha latnam rajta hogy oszinten megbanta. Ha igazan szeret téged akkor ad még egy esélyt. csak az már mind rajtad mulik hogy hogy fogod ezt a lehetoseget kihasználni. Ujra megkell szerezned a bizalmát,es bizonyicsd be elotte hogy te számodra o a legfontosabb. hadd el ezeket a rossz szokasaidat hogy masokot becezgetel,mert valoszinuleg neked sem esne jol ha forditott esetbe tortenne meg ez veled. Sok szerencsét kívánok neked és Harjáááá!:) remélem sikerulni fog!:)
2013. jan. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

laky26 köszönöm!

Igen rosszul esne,sőt féltékeny is lennék.

Én is elnéztem neki a kis botlást a kapcsolat elején,igaz az még akkor volt,mikor nem szeretett,most komolyabb a dolog,de remélem hisz nekem,és megbocsájt.


Írtam neki egy smst,ahol leírtam neki mi történt,bocsánatot kértem,és írtam,hogy szeretem,ha megnyugodott,csak csörgessen meg és ott vagyok,de még nem érkezett válasz :/


Aki tudd még segíteni esetleg írjon köszönöm.

2013. jan. 4. 14:24
 8/8 anonim ***** válasza:
na es ha nem is valaszol, akkor sem add fel, mennyél el hozza, es szemelyesen a leghitelesebb hibb el nekem. sms az ojan dolog hogy akarki irhatta hejetted a mobilodrol... az biztos hogy eloben azert minden masabb. ugyhogy varj egy kicsit,es ha nem lesz valasz menny el hozza es negy szem kozt beszeljetek at a dolgot:) hidd el minden jora fog forulni:) es ha valamiben segitseget szeretnel irhatsz barmikor akar priviben is ha tudok mindenben nagyon szivesen segitek:)
2013. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!