Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnek ujra a regi lenni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnek ujra a regi lenni, nem akarom kikesziteni/elvesziteni a paromat? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Szoval ez egy nagyon kicsinyes problema lesz, de en valamiert eltulzom.

Az a helyzet, hogy neha (maximum 4-5 alkalommal az evben, es akkor meg sokat mondtam), amikor vegre eljutunk egyet bulizni a parommal, meg haveri tarsasaggal, akkor mindig ugy osszeveszunk a hulyesegem miatt, pedig olyan jol indul az este...

A parom nem dohanyzik, sohasem volt landfohanyos, csak ha kicsit felontott a gartra, akkor neha-neha megkivanja a cigit es szivesen elszivna 1-2 szalat. de en ezt nem tudom elfogadni. nem tudom mi az oka, de annyira cigiellenes vagyok, hogy az hihetetlen. azt hiszem ennek exem az oka, aki folyton a kepembe hazudott, hogy o mar nem dohanyzik es mogottem mindig szivta es hazudott, pedig en nagyon jol tudtam.

Ha a parom ragyujt szinte gyuloletet erzek iranta amiatt az evi maximum 10-15 szal miatt, ami tenyleg nevetseges....de folyton az van elottem, hogy ezzel art maganak, meghal, egyeb iyen hulyesegek.

Amikor megismerkedtunk en is ra-ragyujtottam, ha becsiccsentettem, dehat azon a nyaron dobtam kiaz exem, kitomboltam magam.

Most mar soha nem gyujtok ra, sot teljesen egeszsegmanias lettem es ezt is utalja:(

Mar nem szivesen eszek pizzat, csokikat, probalok minel kevesebb cukrot enni, es mindig hangosan velemenyt adok a nemtetszesemnek(ezert legszivesebben fejbe vagnammagam), pl.: minek annyi vaj bele, minek cukor bele stb...

Regen imadott fozni, mar nem szeret annyira, mert szerinte mar nemvagyok olyan"cool" mint regen....

Es igaza van.

Evi 10 szal cigi miatt nem kellene rinyalnom:(

Hogyan vegyem lazabban az eletet ujra? Hogy ne abban a hitben eljek mindennap, hogyha megeszek egy csokit vagy barmi normalisat, akkor max. 40 evet elek???

Mar kikeszulok, nemakarok ilyen lenni:(

Amugy rendszeresen sportolok, es kover sem vagyok, de mar agyamra megyek az egeszsegmaniammmal. Es az overe is, akit pedig ugy szeretek:(

Tudom, nem annyira ideillo tema, de remelem valaszoltok!!

Es bocs, hogy ilyen hosszu lett, meg ha tele van hibakkal.

Mar 3 oraja probalok aludni, mert reggel 7-kor kelhetek meloba, de nem megy....

22/L


2012. dec. 25. 02:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, csak gondolj bele. Szalonnát, sonkát, kolbászt ettek, meg krumplit, kenyeret, pálinkát, bort ittak, zsíros tejet, állati eredetű vajat, mégis éltek 90 évig. Szerintem kicsit agymosott vagy. Ne higgy el mindent, amit hallasz, inkább gondolkodj józan paraszti ésszel.
2012. dec. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szakemberhez kéne fordulnod, és ezt nem viccnek szánom.

Miközben olvastam a leírást, végig az volt bennem, hogy ez már-már beteges, de amikor azt írtad hogy abban a hitben élsz hogy ha megeszel egy csokit akkor max 40 évet élsz, akkor biztossá váltam.

Ezek nem normális gondolatok, és nagyon hamar étkezési zavarokhoz vezetnek. Ezt kéne megelőzni.


Az már csak hab a tortán, hogy ha ezt csinálod, egyedül maradsz. Szerencséd van a pároddal, csoda hogy elviseli. Gondolok itt arra, hogy még abba is beleszólsz, mennyi vajat eszik...

Őszintén szólva én már rég elmenekültem volna egy ilyen ember mellől, amilyen gyorsan csak lehet.

2012. dec. 25. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom:(

Nehez megvaltozni, de muszaj lesz!!

utalom magam es o sem szereti ezt a viselkedest....

Probalkozom, az ilyen kommentarok talan felnyitjak a szemem, meg irhattok.

2012. dec. 25. 04:13
 4/6 anonim ***** válasza:

A ciginel talan nem attol felsz hogy teljesen raszokik? Mert az eselye megvan. Sokan csak igy kezdik aztan eszre sem veszik es egyre tobbet szivnak. Ezt meg is lehet erteni budos is, a passziv dohanyost is veszelyezteti.

A kaja resznel azzal semmi baj nincs hogy egeszsegesen etkezel sot... viszont ezt masra nem lehet raeroltetni ha o nem hisz benne. Fozzetek kulon mi.tha pl. te vega lennel o meg hus manias es akkor mindenki azt eszik amit akar.

Viszont azon neked kell valahogy atragnod magad hogy nagyritkan 1 szelet pizza v. meki v. suti semmi bajt nem okoz. Valoban nem tul egeszseges kajak de havi egyszer semmi bajod nem lesz tole. Mi is igy csinaljuk. Rengeteg salit zoldseget eszunk de nagy ritkan mi is eszumk pizzat. Azt meg a parodnak kell megerteni hogy Te most ezt az etkezest reszesited elonyben.

2012. dec. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A cigit én sem szeretem,soha nem is dohányoztam,és a cigiző pasikat sem szeretem...de évi 15 szál cigiért ne balhézz,mert nem fogja a végtelenségig tűrni.Én is odafigyelek arra mit eszem,fehér kenyeret nagyon ritkán,este 5-6 után nem eszem,nem cukrozom agyon a kajákat,de mindent megeszek,csak mértékkel.Vigyázz,mert könnyen túlzásokba lehet esni ezzel az egészségmániával.És csokit egyél nyugodtan,és csokifüggő vagyok,már ha az illatát megérzem kész vagyok :)És nyugi,nem csak 40 évet fogsz élni ha csokit eszel,én is már 41 vagyok(nő)és élek és virulok :)

Tehát kitartás,próbálj változni,mindig csak egy kicsit,apránként,menni fog!

2012. dec. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel, menj el pszichológushoz.


Az emberi test nem így működik, hogy megeszel egy szelet pizzát, és meghalsz negyven évesen. A cigis sztorit én momentán a másik oldalról látom, mert dohányzom, és a párom utálja, elsősorban a szagát. Iszonyatosan idegesítő a folyamatos rinyálás, bár a párom nagyon visszafogott ebben a tekintetben, lévén, hogy férfi. De egy igazi női hisztit ebben a témában nem lehet elviselni. Én biztos, hogy már elmenekültem volna.


24/N

2012. dec. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!