Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel jártam, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majomajom kérdése:

Van egy fiú akivel jártam, de ő most nem akarja hogy járjunk egy darabig. De nekem ez nagyon fáj nem akarom elveszíteni, azt mondta találkozhatunk attól de ne járjunk. és hogy később lehet valami. De én ezt nem birom ki. szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit, szerintem a barát kategóriába tett.
2012. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szexelj vele aztán meg belédszeret
2012. nov. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bino ***** válasza:
Engem kb 1 hete hagyott el a fiĂşm annyit tudok mondani amit nekem is mondtak:Hagyd a picsĂĄba! Nem szabad bĂĄnkĂłdni mert semmi ĂŠrtelme ha szeret visszajĂśn ha nem akkor meg le van zĂĄrva.
2012. nov. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyit bírsz ki nélküle? Amennyit kibírsz, addig éheztesd, aztán váratlanul ronts rá, és erőszakold meg (vagy amit szoktatok, pl. csókcsata) (mondjuk hetente vagy 2hetente), és utána hagyd faképnél, és ne adj jelt Magadról egész addig, amíg megint nem bírod már ki!:)

Nehogy már egyedül ő legyen, aki meghatározza, mi legyen köztetek!:)

2012. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!