Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a jó hozzáállás egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a jó hozzáállás egy kapcsolathoz? Általános vélemények érdekelnek.

Figyelt kérdés
Tényleg az a helyes ha ott van a gondolat, hogy egyszer úgy is vége lesz? Én félek hogy túlságosan beleélem magam, nagyon szeretjük egymást, az igaz, de zavar hogy nem tudok arra gondolni hogy ő csak egy bizonyos kis részt képezzen az életemben. Úgy érzem túlságosan vele képzelek el mindent és ez megijeszt. Ránézni se tudnék más fiúkra, ő az első az életemben aki viszonozza az érzéseimet, pár hónapos kapcsolatról van szó. Eddig ha szóbajött néha az derült ki hogy ő is szeretné ha sokáig együtt lennénk. Én pedig félek hogy túlságosan elvakultam, pl nem tudok úgy gondolkodni hogy ne legyen ott valahogy, minden programot, eseményt, több jövőbeli tervet/vágyat is vele együtt képzelek el. De félek hogy így csak pofáraesés lesz a vége, bármennyire szeretnék hinni a csodákban. Komolyan gondoljuk, mindketten inkább konzervatívabbak vagyunk ebben a dologban, sose tudnék lazán venni egy kapcsolatot ahogy azt sok fiatal csinálja most, csak valahol mégis félek hogy túlzottan beleélem magam. 20/L
2013. jan. 3. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

ez nagyon szép és jó, de szerintem élvezd, ha már úgyis csak egy kis része az életednek, akkor élvezned kellene azt a kis részt amíg tart és nem ilyeneken aggódni.


másfelől, hidd el, hogy nincs olyan hűség ami meg ne inogna egy kicsit 10 feles hatására. magányosan.

2013. jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

élj a jelenben, és nem a jövőben

attól még tervezhetsz, de a jövőt irányítani nem fogod tudni, inkább élvezd az itt és mostot

2013. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel a dologgal, számomra is nagyon sokat jelent a barátom és nem tudnám elképzelni úgy a jövőm, hogy ő nincs benne, vagy mással legyek.. párszor voltak nagyobb veszekedéseink, majdnem szakítottunk is, de ilyenkor akármennyire is mérges vagyok rá, inkább szomorú vagyok, hogy lehet, hogy vége van.. nem tudnék vele szakítani és ezt ő is így érzi. bennem is ott van a kétely, hogy túlságosan beleélem magam, mert ha megnézzük, nem sok olyan eset van a mai világban, hogy egy fiatalon megismerkedett és összejött pár együtt legyen még a mai napig is, mert manapság egyre több a válás meg minden és én is ettől félek, hogy nem fog kitartani a kapcsolatunk:/ én pár évvel fiatalabb vagyok nálad, még előttem van a továbbtanulás, főiskola/egyetem, meg ilyenek, és valahogy ettől félek a legjobban, hogy hogy fogjuk mi ezt kibírni, ha pl. külön helyre megyünk..?! mert mind a ketten elég féltékenyek vagyunk:S
2013. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!