Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ez egy kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja együtt vagyok a barátommal, de nem érzem magam szerelmesnek. Sokszor hiányzott, és azt kívántam: bárcsak itt lenne velem. Most a téli szünetbe sokkal többet találkoztunk, mint ahogy szoktunk, mivel több időnk van. Most, hogy többet találkozunk, nem hiányzik...ez természetes, mivel mostanában sokat találkozunk, vagy kezd elmúlni az érzés? Persze, ha a szakításra gondolok, rögtön elsírnám magam, de mégis félek attól, hogy ez nem elég.

2013. jan. 2. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:
ha vele vagy, nem érzed a hiányát, ez afféle visszacsatolás :D
2013. jan. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha többet vagytok együtt persze hogy nem érzed annyira a hiányát,ez természetes dolog
2013. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia én ugyan ebben a cipőben járok/jártam.

a barátnőm tegnap szakított velem

az utóbbi időben nagyon sokat voltunk együtt szinte minden nap. amikor nem vagyok vele őrülten hiányzik.

bár szerintem is kicsit sok hogy nap mint nap együtt voltunk.

és én se tudom mit tudok tenni.....

2013. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!