Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi ilyen? Már kivagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen? Már kivagyok idegileg.

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején (többnyire...)minden szép és jó,aztán van egy pont,amikor azt veszem észre,hogy már nem érdekli ha megbánt,még ő unja,hogy miért esik nekem valami sz@rul,kedveskedés/gyengédség nuku,egyszerűen csak elvan,engem pakolgatna ide-oda,éppen mihez van kedve,ha legszívesebben meghalnék,mert akkora fájdalmat okoz,akkor méginkább szíven szúr,mintha élvezné,hogy bánthat. Már majdhogynem külön órák vannak fenntartva számomra,amikor egyáltalán meghallgat,akármiről is van szó(akár napi szintű kommunikáció),ha esetleg lefekvés előtt 2 órával jön rám a beszélgethetnék,az már eleve halott ügy,mert kikéri magának,hogy miért zavarom a gondolataimmal ily késő órán,ami a fáradtságától függően már délután 4-től értendő. Akkor jó vagyok,amikor az ágyban kényeztetem(bár akkor is az általa elfogadott időpontokban,a kívánósságomat igazítsam hozzá...),meg amikor eléteszem a kaját,de ha végre foglalkoznia kéne velem,mint emberrel,mint nővel,elfogy a tudomány. Konkrétan,ha valamivel megbánt,nekem kell a szájába adnom a szavakat,mert egyszerűen meg sem szólal,mert ő "nem tud mit mondani". Ha engesztelésképpen bejelenti,hogy átjön hozzám beszélgetni,hogy mindent,de mindent megbeszélünk,már tudom(bár reménykedek,hogy nem),hogy az lesz,hogy én beszélek és ő hallgat. És ennek én örüljek. De bezzeg ő a világon mindennél jobban szeret és velem akar megöregedni,mondogatja ugye,ha számonkérem a viselkedését.

Már nagyon idegesít ez az állapot,mert régen nem volt ilyen,2-3 hónapja viselkedik így. Nem vagyok egy hárpia,inkább legtöbbször magamba fojtom a bánatom,de azért ha valami igazán,fáj,azt azért elmondom,de mégse érdekli.


Hagyjam el? Mivel leckéztessen meg egyáltalán,hogy vegye észre,így elveszít? Pedig szeretem...


Én 22 éves vagyok, a párom 24 és több mint fél éve vagyunk együtt...


2013. jan. 2. 23:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%

Nos, nem. Van még a pörgős, akinek be nem áll a szája. Aki mindig a társaság középpontja akar lenni. Sok az ismerőse, haverja, sok a nő, akik között akad ilyen is, olyan is...


Aztán a másik, akinek mindene a szabadság, nem tud felelősséget vállalni semmiért, adrenalinfüggő, sosem tudod hol van éppen, imádja az extrém kalandokat, ilyet is, meg olyat is...


Talán még a te félédet a legkönnyebb kordában tartani, hogy együtt öregedjetek meg.

Az izgalomról meg úgy látszik neked kell gondoskodni.

2013. jan. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

És van az én féle (szerintem nem vagyok egyedül) aki nem azért választ párt, hogy legyen kit dugni, utána meg várnak a haverok, a tv a kocsma vagy valami..


Ha nekem va negy párom, az félig én vagyok. Én pedig félig ő. Együtt döntünk, megbeszljük kinek mia a jó. Ha szórakozásról van szó akkor az nem az a rész, hogy egész éjszaka nem tudja hol vagyok. De nem is az, hogy dugás, evés után lefekszem és hagyjon aludni. Te atyaég... tényleg ilyenek az emberek? Lassan kezdek félni hogy én valami ufó vagyok :P

2013. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nem,nem unalmas egy engem megbecsülő férfi. Egy ideig ő is ilyen volt.


Arra gondoltam,hogy holnap hazaküldöm és egy ideig nem találkozok vele,mondjuk úgy 2-3 hétig,hátha rájön,amire rá kell jönnie. Vagy arra,hogy kellek neki,vagy arra,hogy nem. Nekem már mindegy,csak döntsön,mert ez a "szeretlek,de mégsem foglalkozok veled" állapot kikészít.

2013. jan. 2. 23:23
 14/19 anonim ***** válasza:

Dobd a francba egy pillanatig se gondolkoz rajtam.Elsőre azt tanácsoltam volna hogy probáld vele megbeszélni de így hogy már ez is megvolt....

Egyébként csomo ilyen pasi van és lehet pont azért mert a lányok egy szot se szolnak.

2013. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát,én nagyon szeretnék egy ilyen ufót,kedves 12-es. Csak az a furcsa,hogy több,mint 1 évig ufó volt ő is,most meg mintha csak ő lenne a fontos. És nem tudom,hogy ezt hogy értessem meg vele.
2013. jan. 2. 23:27
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ő ez a típus, s csak rosszabb lesz.Az elején odateszi magát a végén meg teljesen elkényelmesedik, nem tudom hogy együtt élsz e vele de kb neki egy hölgy azt a szerepet fogja betölteni hogy főzés mosás takarítás,miközben ő viseli a nadrágot,neked véleményed nem lehet pláne ha már pihen emelett az éjszakai alvás igen délután 4kor elkezdődik idősebb korában még inkább erősödik ez a dolog tehát ilyenkor inkább maradj csendbe, de jobb ha általában mindig csendbe maradsz,mert csak neki lehet igaza, a bántásait esetleg cinikus modorát igenis fogadd el etc etc.Tipikus eset aki teljesen biztos a dolgába s kizárólag a nő neki azért rendeltetett hogy kielégítse az igényeit semmi több.Ez ahogy idősödni fog rosszabb lesz,márpedig egy kapcsolat lényege a kommunikáció csendes terrorba fog tartani, ahol megszólalni nem lehet, a felelősséget a nőre hárítva hogy ő véletlenül se legyen a problémákkal terhelve,ez a legegyszerűbb módja:,,ő nem tud mit mondani,,tipikus eset s ez a kapcsolat minden részére ki fog hatni. Később egy esetleges házasság esetén már ki is fogja mondani hogy fogd már be, ne magyarázz, nem érdekelnek a nyűgjeid stb dumák.A terhek nagy részét te fogod viselni beleértve a gyerek nevelését, a lelki problémákat, a háztartást s nem fog emberszámba venni mert most sem teszi.Csak az éles kommunikáció segít, és az elhidegüléses módszer,az érzelmek megvonása, külön programok nélküle tudatva vele közvetlen vagy közvetetten ha nem változtat elhagyod, mert ezt bizony kevés nő viseli el hosszú távon.Hiába képzeli el veled a közös jövőt, lehet neki ez megéri mert ott egy nő a háttérben aki elnézi a dolgait, akit kénye kedve szerint kihasználhat lelkileg fizikailag,a kérdés hogy neked megéri e ilyen unalmas kapcsolatban megragadni évekre.Ha a tettek ellenére nem változtat sajnos nagy jövőt ne fűzzél a kapcsolatotokhoz. Te idő kérdése bele fogsz fásulni ő meg szép kényelmesen továbbra is ellesz ahogy eddig.
2013. jan. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ezt jól leírta az előttem szóló.
2013. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
érdekelne az anyaképe.....
2013. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Dobd ki!

Kell neked ilyen pasi?

2013. jan. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!