Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden pasi ilyen? Már kivagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden pasi ilyen? Már kivagyok idegileg.

Figyelt kérdés

A kapcsolat elején (többnyire...)minden szép és jó,aztán van egy pont,amikor azt veszem észre,hogy már nem érdekli ha megbánt,még ő unja,hogy miért esik nekem valami sz@rul,kedveskedés/gyengédség nuku,egyszerűen csak elvan,engem pakolgatna ide-oda,éppen mihez van kedve,ha legszívesebben meghalnék,mert akkora fájdalmat okoz,akkor méginkább szíven szúr,mintha élvezné,hogy bánthat. Már majdhogynem külön órák vannak fenntartva számomra,amikor egyáltalán meghallgat,akármiről is van szó(akár napi szintű kommunikáció),ha esetleg lefekvés előtt 2 órával jön rám a beszélgethetnék,az már eleve halott ügy,mert kikéri magának,hogy miért zavarom a gondolataimmal ily késő órán,ami a fáradtságától függően már délután 4-től értendő. Akkor jó vagyok,amikor az ágyban kényeztetem(bár akkor is az általa elfogadott időpontokban,a kívánósságomat igazítsam hozzá...),meg amikor eléteszem a kaját,de ha végre foglalkoznia kéne velem,mint emberrel,mint nővel,elfogy a tudomány. Konkrétan,ha valamivel megbánt,nekem kell a szájába adnom a szavakat,mert egyszerűen meg sem szólal,mert ő "nem tud mit mondani". Ha engesztelésképpen bejelenti,hogy átjön hozzám beszélgetni,hogy mindent,de mindent megbeszélünk,már tudom(bár reménykedek,hogy nem),hogy az lesz,hogy én beszélek és ő hallgat. És ennek én örüljek. De bezzeg ő a világon mindennél jobban szeret és velem akar megöregedni,mondogatja ugye,ha számonkérem a viselkedését.

Már nagyon idegesít ez az állapot,mert régen nem volt ilyen,2-3 hónapja viselkedik így. Nem vagyok egy hárpia,inkább legtöbbször magamba fojtom a bánatom,de azért ha valami igazán,fáj,azt azért elmondom,de mégse érdekli.


Hagyjam el? Mivel leckéztessen meg egyáltalán,hogy vegye észre,így elveszít? Pedig szeretem...


Én 22 éves vagyok, a párom 24 és több mint fél éve vagyunk együtt...


2013. jan. 2. 23:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

El se kellett olvasnom ezt a regény. A válasz nem.

Te is tudod, csak a csalódottság beszél belőled

Eltaláltam?

2013. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ha már az elején ilyen, akkor később rosszabb lesz.. ezt tudom mondani....
2013. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
én korrektebb pasi vagyok,mert én a legelején vagyok ilyen majd késöbb már jo vagyok,normális....forditva müködöm
2013. jan. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Elnézést,de másfél éve vagyunk együtt,nem fél:D
2013. jan. 2. 23:09
 5/19 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj, de az ilyen ember egy gyökér...

Nem is tudom hogy sikerült összehozni.

Beéri azzal, hogy van mellette buksza ha kell, elérakod a kaját ahogy leírtad.. mi kell még?

Hallgatsz rá mint egy jó kiskutya. Tipikus állat aki saját célra tartja a nőt.


Én nam adok tanácsokat, hogy mit csinálj, mert nem tudok, mert férfi vagyok, de ennek biztos hogy nem így kéne működnie.


Mondjuk én csak 22 éves vagyok, de ha 24 éves koromra ilyen leszek, lőjön le valaki. A nőt szeretni kell.

2013. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ne sajnáld rá az időt!Ennyit tudok mondani...no meg hogy egy idő után minden álarc lehull.


https://www.youtube.com/watch?v=16BABccnQCI

2013. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Az én párom is ilyen volt...az elején egy f@sz volt,utána meg egy hősszerelmes,most is az,szóban... Viselkedésben egy bunkó. Nem tudom mihez kezdjek:(
2013. jan. 2. 23:11
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ilyen. Csak aki nem ilyen, azt észre sem veszik. Aki rendes, azt dobják, aki kihasznál, az után epekednek. Ennyi.
2013. jan. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mihez kezdj vele? Rúgd ki a p.i.c.s.á.b.a! Páros lábbal, nagyívben! Keress, válasz egy hozzádillő, téged megbecsülő rendes pasit!

Ja, hogy az unalmas? Hát ez szokott lenni a baj veletek, és velünk is!

2013. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem lesz egyszerű, de meg kell értetni vele, hogy te egy érző lény vagy, nem pedig egy eszköz. Ha nem képes szeretni, csak elvárja a dolgokat meg dugni akar, akkor ez egy vicc.. ha ő nem így gondolja, akkor el kéne köszönni egymástól.


Ezt elmondod neki akkor lehet megijed és elgondolkodik a dolgon. Lehet, hogy egy időre meg is változik talán, de később vissza fog esni ebbe a komolyatalan stílusba. Abba már bele se merek gondolni milyen apja lenne egy gyereknek, ha már a párjára sincs ideje, pedig ennyi idősen azért az egészséges ember szerintem még néha elgondolkodik ilyesmin...


Szóval a legjobb tanácsom az lehetne igazából, hogy keress egy megbízható partnert, aki azért szeret, aki vagy, nem pedig azért, mert elvár tőled valamit. Kell egy őszinte ember. Tudom, hogy nehéz találni, de ő biztos, hogy nem fog megváltozni, mert azt hiszi neked szükséged van rá még így is, ezért úgy gondolja hogy ha akarod akkor elviseled így.

2013. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!