Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek bejön, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

bejönnek a magas,kopasz,tömegben izmos(nem szálkás inkább strongman típus) fiatal srácok?


belsőben("lelkileg") mit várnátok el egy ilyen fiútól?


az nagy gond ha nem jár folyton bulizni,nem piál,nem cigizik,de az edzésre sok időt fordít?


gáz ha kissé forró fejű?


milyen tulajdonságokkal párosítanátok egy ilyen paraméterekkel rendelkező srácot?



2013. jan. 2. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hát..a kopasz, nagy darab előny, mert skinhead srácra utal sok esetben, az meg zsáner. Fejben meg normális,+azok ami elvárható.

De személyes tapasztalat, h azt várja vki milyen kemény eberek, meg egy állat, erre tök érzelmes, ölelgetni való macik

2013. jan. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt leírni, mert a testépítők közel 99,9%-a önimádó és üres-lélekben. Minden csak a teste körül forog.


Amúgy megfigyeltem, hogy a zord külső érző szívet szokott általában rejteni.

2013. jan. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem rohadtul bejönnek.

Sőt még az is hogy kissé forró fejű, időnként én is szoktam az lenni.:D

Egyáltalán nem baj hogy nem mész gyakran bulizni, és hogy nem cigizel.:D

2013. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
hű,jól körül vázoltatok,köszi az eddigieket:) első válaszoló,hirtelen azt hittem személyesen ismersz:D
2013. jan. 2. 22:20
 5/13 anonim válasza:

Ez személytől függ. Nekem kicsit sem jön be.

Én egy ilyen pasimtől semmi mást nem várnék azon kívül, hogy nagyon durva az ágyban, romantikában nulla, kocka has, üres fej, faragatlan, és ha valami nem tetszik neki, akkor megver..

bocs, hogy ezt mondom, ez az én véleményem. :(

De ha szerencséd van, biztos kapsz magadnak valakit.

2013. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
küzdősportot is űzök,de egy nőt nem utnék meg igazából max játékból de az tényleg nem durvának kell elképzelni.romantika és szex,hát nem is tudom...nem vagyok papucs,de szeretem meglepni azt akit szeretek,persze kellemes dolgokkal. a szex az szenvedélyes de azért nem durva.
2013. jan. 2. 22:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Óh, éljenek a skinhead pasik!!! Meg alapból az összes khm..najó, ez nem az eszmék megvitatásának a helye..:D
2013. jan. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
tetszik a hozzá állásod ettől függetlenül:)
2013. jan. 2. 22:51
 9/13 anonim ***** válasza:
Kár h csak ilyen ritka...:S mmint az ilyen hozzáállás
2013. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
volt egy ilyen barátnőm,sajna szétmentünk..azótta sem találok hasonlót.
2013. jan. 2. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!