Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal, mint én?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, a kérdés butaság, nem ismertek, de csak külsőségek alapján egyáltalán szóba állnátok vele?:) Bakancsos rockerlány vagyok, általában a bakancs+csőfarmer és valamilyen fekete pulcsi van rajtam, a hajam nem festett fekete, hanem egyszerű sötétszőke és még életemben nem volt rajtam smink..

Ja, amúgy 16 éves vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. dec. 31. 11:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bizti hogy kinővi max nem fog ojan bulizosan viselkedni mert egy 36éves vén aszonynak már lehet roszul áll a szorakozás és a gyerek is fárasztó és kőltseges házi állat.
2012. dec. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Inkább nem reagálok a válaszodra te tini. Egyszer te is leszel 36 éves, csak az lesz a különbség kettőnk között, hogy te nem gyerekeddel és a társaddal leszel, hanem ha te így maradsz, akkor egyedül.
2012. dec. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Nem, nem félreértitek! :D Én nem szeretek bulizni, nem szoktam inni, és nem is dohányzom. Csak nagyon szeretem a zenét és bakancsot felvenni olyan dolog, amit akik nem hordanak ilyet, nem érthetnek. :)
2012. dec. 31. 19:40
 24/26 anonim ***** válasza:
bar szerezhetnek egy ilyen csajt :D en barati koromben csak a pop style megy,en magam is rocker vagyok,de mondjuk nem csak kulsore ,ugy is gondolkodok hogy en nekem ne mondjon meg senki semmit mer szabad vok,meg elektromos gitarozok is :D szal ja,sminket meg ne is hasznlj sztem ......mig nincs ra szukseg...
2012. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Sosem néztem utána a rocker fogalmának, nem is vallom nagyon annak magam, inkább csak amikor kérdezik mit szeretek, rámondom, hogy rocker vagyok, ami zenei ízlésre igaz is, az öltözködés is teljesen, de a lelkület azt nem tudom:D Nem szeretek inni, nem is szándékszom lerészegedni, józanon is elég nagy idióta vagyok, részegen el se tudnám képzelni magam :D
2012. dec. 31. 23:57
 26/26 anonim ***** válasza:
Siman nekem is volt mar 3_4 baratnom /bartom meg megtobb nincs veled semmigaz smink ide vagyoda
2013. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!