Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal, mint én?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, a kérdés butaság, nem ismertek, de csak külsőségek alapján egyáltalán szóba állnátok vele?:) Bakancsos rockerlány vagyok, általában a bakancs+csőfarmer és valamilyen fekete pulcsi van rajtam, a hajam nem festett fekete, hanem egyszerű sötétszőke és még életemben nem volt rajtam smink..

Ja, amúgy 16 éves vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. dec. 31. 11:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Maradj olyannak, amilyen vagy, majd eljön a te időd is... :)
2012. dec. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag az összes ilyen kérdésre bemásolgathatnám a szokásos válaszomat. Kinek mi jön be...

Nekem speciel nem tetszene az ilyen "szakadt" külső, de mondjuk 8 évvel ezelőtt simán igent mondtam volna rá.

Tuti hogy lesz hozzád illő pasi, valószinűleg egy bakancsos rockersrác személyében

24F

2012. dec. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

esélyes, de ha nem vagy aranyos vagy nem üt meg a fejed egy alap szintet akkor nem :D

f19

2012. dec. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Az esetek többségében azért ki szokták nőni ezt a "gyerekbetegséget".

Azért az elszomorító hogy a sok gyökér hülyére smúzolja magát, mert abban bízik hogy egy két körre elvihetnek :D

Annyit még hozzátennék hogy sminkről volt szó nem teljes tatarozásról ami után egy méter vastag vakolat marad. Egy kis szájfénytől vagy szemceruzától még rád ismerne a kutyád ;)

2012. dec. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok abban biztos, hogy ki akarom nőni. Így legalább egy kicsit... különbözök a többiektől, nem, nem akarok kitűnni, nagyobbnak lenni, csak egyszerűen szeretem azt, hogy olyan vagyok, amilyen, saját gondolatokkal.

Szeretem a feketét de nem vagyok sorozatgyilkos,

nem sminkelem magam, mert a barátaim így ismernek, így látnak szépnek vagy csúnyának, amiért nem haragszom, hanem megköszönöm az őszinteséget. Szeretem az embereket, de ha nem szeretnek sem sértődök meg, mert minden embernek joga van gyűlölni. A smink pedig számomra csak simán visszataszító, de vannak, akiknek nagyon jól áll:) Ők szépek, csinosak, és biztos megütik azt az alapszintet, amiről az egyik kedves kommentelő írt. Köszönöm szépen mindenkinek!

2012. dec. 31. 13:35
 16/26 anonim ***** válasza:

Enyiből ugytünik igen szeretem a rockot és mardj ijen aijen van stilusilag. viszonta kinézeted nem tudom ugyhogy ha formás vagy nyert ugyed van ha anyit nyomsz mint én akor meg semijen ruha vagy ysmink nem segitene ezen.

F/23

2012. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Jaj ne legyél már ilyen borúlátó, a külső nem mindegy. Nem tudom, hogy gebe vagy jól megtermett vagy, kedves utolsó, de semmiképp nem szabad erre alapoznod:) Nem minden ember ítél az alapján, hogy hogy nézel ki, és ha a szavaidat megválogatod, biztos lesz valakid, előbb-utóbb mindenki megtalálja az igazit, úgyhogy fel a fejjel!
2012. dec. 31. 13:51
 18/26 A kérdező kommentje:
Jujj, bocsi! A külső nem minden*
2012. dec. 31. 13:52
 19/26 anonim ***** válasza:
Nem hiszem
2012. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%

Ki fogod pedig nőni, valószínű :-D.


Én 16 évesen, sőt még egy kicsit tovább is, nem rocker voltam, hanem "modes" (depeche mode). Bomber, fekete nadrág és pulóver, bakancs. Aztán kb. 19-20 évesen elmúlt. A mode-t ugyanúgy szeretem, de mivel 35 éves múltam, furcsán néznék ki, ráadásul már van egy kislányom:-).


Bocs az offért:-)

35N

2012. dec. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!