Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan lánnyal, mint én?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, a kérdés butaság, nem ismertek, de csak külsőségek alapján egyáltalán szóba állnátok vele?:) Bakancsos rockerlány vagyok, általában a bakancs+csőfarmer és valamilyen fekete pulcsi van rajtam, a hajam nem festett fekete, hanem egyszerű sötétszőke és még életemben nem volt rajtam smink..

Ja, amúgy 16 éves vagyok. Előre is köszönöm a válaszokat :)



2012. dec. 31. 11:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

én igen :)

amúgy is szeretem a rock-ot :D

2012. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
a fiúknak az egyedi különleges lányok jönnek be , általában :) ha ilyen vagy akkor nyert ügyed van :)
2012. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Tetszik, hogy rock-ot hallgatsz, és hogy nem sminkeled magad. Ezek alapján igen. Egy fotó viszont nagyon hiányzik ahhoz, hogy ezt biztosan lehessen állítani.
2012. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nem, mert fiatal vagy hozzám. Ettől ha eltekintek...hmm....akkor sem. Van akinek bejön ez a stílus, de szerintem egy nő legyen nőies. Nem gond ha így (is) öltözködsz, de jó lenne néha nőként látni. A smink meg nem kötelező elvárás, de az hogy nem sminkelsz sokat elárul rólad.

Ettől függetlenül lehetsz kedves, okos, jószívű leányzó akkor sem tudnék nőként/lányként tekinteni rád. Persze ez is csak egy vélemény... 24/F

2012. dec. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a villámgyors válaszokat:)


Hát.. egyedinek egyedi vagyok az biztos, félre ne értsétek, nem fényezni akarom magam, van ennek egy kis negatív kihatása is :D

Igazából nem nagyon volt még barátom, csak a rock-korszak előtt, de azóta nincs senki. A suliban én vagyok egyedül ilyen stílusú, vannak helyes fiúk, de nem nagyon közelednek :D A barátaim szerint félnek, én nem tudok mit mondani, csak annyit hogy nem szeretik azt, ahogy kinézek ^^ De ezek szerint nem mindenki ilyen előítéletes, köszönöm! :)

2012. dec. 31. 11:56
 6/26 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy igen! ;)
2012. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
sonata te mindenkihez :D
2012. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy, de ha úgy nézel ki mint Simeone Simons akkor nem érdekel a korkülönbség sem. Ja és még a vörös haj helyett a szőke sem aggasztana... :D
2012. dec. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Hát igen, a smink... totálisan ellene vagyok, de egyáltalán nem zavar, ha mások sminkelnek. Ettől nem látom magam csúnyábbnak, egyszerűen ők úgy, én így :) Nem tudom, mi jó van abban, ha kimegyünk az utcára és úgy nézünk ki, hogy még a kutyánk se ismer meg. Persze ez a szélső véglet :D Egyszer voltam kisminkelve, mikor az egyik barátnőmnek nagyon modellesítés kedve volt és mivel én alkalmasnak bizonyultam az alkatommal (178 centi magas vagyok, és meglehetősen vékony:D). A következmény az lett, hogy rám jött a sírógörcs, azóta sem tudom, miért... :/ Elég furcsa hatással van rám a smink és a szoknya :D

2012. dec. 31. 12:05
 10/26 Válaszoló25 ***** válasza:

Én 25 vagyok.

Soha nem a külső alapján ítéltem. Szeretem a rock zenét is. Szerintem nincs az ég világon semmi baj. Nekem lassan 3 éve nincs barátnőm, s szeretnék egyet, de sokak szerint alacsony, vékony vagyok s nincs stílusom. Neked van, s biztos sok pasinak kellenél.

Mellesleg szeretem ha egy lány nem cicomázza magát, hanem termésnetesen szép.

Én szívesen megismernélek, de gondolom a 25 év neked sok.

Sok sikert a kereséshez!

2012. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!