Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, jól döntöttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, jól döntöttem?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje boldog párkapcsolatban élek. Sajnos azon ritka emberek társaságát gyarapítom, akik nem hisznek a házassági kötelékben. A végtelenségig tudnék érvelni, hogy miért nem, de nem erről szeretnék írni. A párom boldogságának érdekében lenyelem mindezt, és hajlandó vagyok átesni ezen a "kötelező" mizérián, de nem most terveztem, azonban egy humoros félreértésnek köszönhetően eljegyeztem a páromat, amit ő halálosan komolyan gondolt, és képtelen voltam szétzúzni az illúzióit. Megbeszéltük, hogy a bejelentéssel várunk tavaszig, nekem ez így túl gyors volt, kértem, hogy adjon időt. Így is tett, egy darabig, azóta elkotyogta egy tucat barátnőjének, és szó szerint belekényszerített olyan szituációkba, ami okán már a család is tudja. Mindennek örülnöm kellene, de nem örülök, és nem arról van szó, hogy félek az újtól, egyszerűen szeretném befejezni az iskolát, elkezdeni az életemet, kialakítani valami alapot, amire lehet építkezni, nem vágytam arra, hogy ezzel is foglalkozzak párhuzamosan. Visszakozni már nem lehet, nem szégyenítem meg a barátnőmet, de úgy érzem rosszabbnál rosszabb döntéseket hoztam, az érzelmeim zavarosak lettek, elbizonytalanodtam a párkapcsolatomat illetően is. Van ebből kiút?
2012. dec. 28. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
67%

"De miért kellett volna titkolni azok előtt akiket szeret? Mi ebben a titok? Miért ne lehetne világgá kürtölni akár? :) Én csak ezt nem értem."


1: Mert a párja megkérte rá. Ez elégnek kell, hogy legyen.

2: Mert még fiatalok és a kérdező sem tűnik biztosnak a dologban.

3: Egy félreértésen alapszik.

4: A kiscsajnak nem jut el a tudatáig, hogy túl fiatalok, csupasz seggel vannak és így tervezgeti a nagyszabású álomesküvőt, hogy nincs is miből.

2012. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
96%

Tehát összefoglalom:


1. nem akarsz házasodni

2. ennek ellenére megkérted a barátnőd kezét

3. még mindig nem akarsz házasodni, de haragszol a barátnődre, aki úgy gondolja tényleg megkérted a kezét (a kis rinya, mi?)

4. a barátnőd, nem bírja magában tartani az örömét, elmondja szinte mindenkinek

5. neked most döntened kell, hogyan tovább.



Most aki a barátnőt szidja, komolyan nem gondolja végig, hogy a kérdező a hibás, mert poénból megkérte a nője kezét? Egye meg amit főzött!


Sok boldogságot, remélem szép esküvő lesz! :D

2012. dec. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11-es! Ezt értem :) Éppen ezek a problémák ebben a kapcsolatban.

De alap helyzetben nem kell titkolni, éppen ezt mondom. Nem az eljegyzéssel van itt a gond, hanem hogy a srác nem akarja. Csak nyuszi, vagy nem tudom. Vagy szakítanak most, vagy összeházasodnak és elválnak pár éven belül (remélhetőleg gyereket nem hoznak össze)

2012. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy kérdésem van:

a félreértés után miért nem lehetett felnőttekhez méltóan megbeszélni? Hajlamos mindenki elfelejteni hogy a kommunikáció a jó kapcsolat egyik alapja. :)


Egyébként, ahogy írták már, Te nem döntesz kérdező. Te tépelődsz.

2012. dec. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Te ezt a lányt nem szereted.Vagy most szakítasz Vele,vagy elváltok egy éven belül,miután összeházasodtatok.Azért írom ezt,mert süt a soraidból,hogy abszolút nem vagy biztos semmiben.Az érzéseidben sem,abban sem,mit akarsz.Nem lesz jó vége.
2012. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Amúgy kíváncsi lennék, mégis mi volt az a félreértés, ami miatt azt hiszi, hogy menyasszony?
2012. dec. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!