Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » World of Warcrafton keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

World of Warcrafton keresztül sikerült barátnőt találnotok, aki nem nézett ki rosszul és tartós kapcsolat is lett?

Figyelt kérdés
Ha van sztoritok erről azt megtudnátok osztani?

2012. dec. 25. 20:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Régebben játszottam 2 évvel ezelött még.

Meg is ismertem egy lányt de elég rondácska voltr.

Aztán abbahagytam a játékot is.

2013. jan. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 ktk312 ***** válasza:

A lány miatt? xd


Egyébként én meg 1 hónapja nem játszom... felk*rt néhány atomkocka...

2013. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, aki már a házasságot tervezi és játékban ismerkedett meg élete párjával. Veszélyes ez amúgy, ha csak ennyire korlátozódik a közös időtöltés.
2013. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Ember ha tudnátok milyen nőt lehet találni ilyen játkon én Metin2-őn találtam...ku--rva jó nőt
2013. febr. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!