Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » World of Warcrafton keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

World of Warcrafton keresztül sikerült barátnőt találnotok, aki nem nézett ki rosszul és tartós kapcsolat is lett?

Figyelt kérdés
Ha van sztoritok erről azt megtudnátok osztani?

2012. dec. 25. 20:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A jó nők ma már csak silkroadoznak, és nem állnak szóba veled ha nincs lvl 90 feletti tradered.
2012. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%

[link]

szerintem ez vagy te

2012. dec. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
X'D
2012. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 tornado ***** válasza:
kapcsold ki a géped vidd ki a szemetet menj el kenyérért és találsz
2012. dec. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
emeld fel a segged, ha nő kell
2012. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
inkább cod-oz ott több esély van erre :D
2012. dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
na jó én maincrafton szoktam ott vannak jó kocka seggek
2012. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer megismertem ott egy tök rendes srácot, akivel teamspeaken rengeteget beszélgettünk, de sajnos túl messze lakott tőlem, így sose találkoztam vele. Elég bonyolult lett a dolog mert nyilvánvalóan érezhető volt, hogy nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak - de aztán már nem játszottam többet és ő sem keresett.

Én nem tartom magam rondának és ő is helyes volt, de szerintem nagyon ritka eset lenne, ha pont a wowon ismernéd meg a leendő barátnődet. Inkább ne ott próbálkozz.

2012. dec. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel ezt a kérdést, mert nagyon akarok ott ismerkedni, csak kíváncsi vagyok arra, hogy hátha történtek e ilyen dolgok. :)
2012. dec. 25. 20:27
 10/24 anonim ***** válasza:
Igen, Volt. Kb 2 éve ismerkedtünk meg, és nagyon sokat beszélgettünk és idővel nagyon megszerettük egymást, de a távolság közénk állt, messze lakunk egymástól.:( 3 hónapja találkoztunk először, azóta nembírjuk egymás nélkül, 2 hetente mindig találkozunk és nagyon jól érezzük magunkat.
2012. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!