Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » World of Warcrafton keresztül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

World of Warcrafton keresztül sikerült barátnőt találnotok, aki nem nézett ki rosszul és tartós kapcsolat is lett?

Figyelt kérdés
Ha van sztoritok erről azt megtudnátok osztani?

2012. dec. 25. 20:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
és dögös a csaj, :) 10 pontos, előző voltam.:)
2012. dec. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
Igen így van ahogy az előző válaszadó írta. 2 évig piszkált, hogy szőőőke vagyok a wowhoz és bele szerettem :D Most már ha nincs időm gép elé ülni, akkor van aki megcsinálja a napi questjeim :D Szép is a szerelem :)
2012. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
De még milyen szőőőke, ezt nem akartam irni, de igen, ne a top játékosok közt keress, mert ott nincs csaj :D hat latod? a napi questek sem nagyon mennek nekik:D de akármilyen szőke is, sosem engedem el.
2012. dec. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
najóóóóó azért ne gondold, hogy retardált vagyok, mennek a napi küldik csak szeretem, hogy mindig segít :)
2012. dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Télleg mennek a napiquestek, csak bekell állitanod az órát, hogy 7kor kelj, és lefekvésre befejezd azt a 2-3 darabot, amit reggel elkezdtel :D
2012. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
Köszi édesem... Szeretem ha teljesen idiótának tüntetsz fel :D Még jó hogy a szex tökéletes veled, mert különben most lenne min aggódnod... És szerintem nem erre kíváncsi a kérdező
2012. dec. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ja igen, kerdező, vigyazz mit mondasz, mert amennyire sokat vesződtél vele, hogy meghódítsd, olyan könnyev el is veszítheted. Ezek a wowos csajok..
2012. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Szóval a lényeg a lényeg, hogy történt már ilyen :) Leszámítva a piszkálódásainkat remélem kielégítő választ kaptál :) Bocsi a sok kommentért, de mi folyton nyilvánosan szekáljuk egymást :D
2012. dec. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok, de az exemmel WoW-ban jöttünk össze, szóval gondoltam írok ehhez a kérdéshez :D Egy szerveren játszottunk, nekem akkor még volt barátom, aztán megismerkedtünk, rengeteget msneztünk és játszottunk együtt :D Aztán végül én otthagytam az akkori barátomat, találkoztunk és 4 évig együtt voltunk, ebből kettőt együtt is laktunk :D Szóval ja, van ilyen :) Ráadásul nálunk a távolság is pont jó volt, 10km-re tanult tőlem és kb 90km-re lakott :D 24/L
2012. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 ktk312 ***** válasza:

Konkrétan én láttam szakítást wowon és TS-en wowzás közben is hallottam :D

Osztálytársam volt az akinek wowos barátnője volt és enm volt rossz csaj :)


Én is "ismerkedtem" már wowon, de általában nagy a távolság :D Mind1, ezért ott is egymásra lehet találni

2013. jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!