Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Nektek melyik jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek melyik jön be közülük? Melyik típusú férfi?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]


2012. dec. 20. 23:00
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Hát... kinek mi a "nőies". Én meg csak a helyes, nagyon szép arcú, nagyon ápolt, esetleg divatos fiúkhoz tudok vonzódni. Érdekes, pedig nem vagyok plázacica. De erősen vizuális típus, szeretem nézegetni őket. Ettől nekem nem "nőies". Na meg, a fiatalság. Az első már elég ráncos.


Bár elterjedt az utóbbi évszázadokban, hogy a nőies = a szép, divatos, színes, vékony, feltűnő.


A férfias = a "csúnya", markáns, szürke, egyszerű, esetleg nagydarab, órmótlan, stb.


Biztosan így is meg lehet közelíteni.

2012. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
huh, itt nem az adott pasiról van szó, hogy az 1. x (nem tudom a nevét), a 2. jared, a 3. meg valami adam lambert? itt szimplán arról van szó, hogy kinek milyen típusú srác jön be :D persze attól, hogy valaki lányosabban néz ki, vagy férfiasabban, nem fog az értékéből elveszíteni semmit, mert nyilván mindenkinek más és más jön be.
2012. dec. 20. 23:35
 23/35 anonim ***** válasza:
Közülük csak Jared, bár inkább a zenéjét kedvelem.
2012. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Nem lányosak ezek, csak más típusúak. De ha fiatal lenne, akkor talán az első még jobban is tetszene Lambertnél. Ő nekem már túl vastag. Az első vékonyabb lehetett. Meg ha neki is kicsit divatosabb haja lenne mondjuk. :) A középső viszont abszolút jó lenne arcszőrzet nélkül!
2012. dec. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
na igen, erről beszéltem! :D :)
2012. dec. 20. 23:38
 26/35 anonim ***** válasza:
Mondjuk az első alakja, a második arcával és Lambert hajával. :D
2012. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
legalábbis remélem, jól értelmeztem, amit írtál :)
2012. dec. 20. 23:39
 28/35 anonim ***** válasza:
1. Pont jó :)
2012. dec. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
18 as, azért egy rövidszőrű kanpitbull/doberman meg egy palotapincsi között hatalmas különbségek vannak. Ezek a két utóbbi fickók elég pincsi sztáyl. Ilyen femilén frizurával meg fülbevalóval még nőnek is nyikhajak volnának. Első az nevezhető hímnek. A többi az a lányos srácok. Lezbiknek biztos nagyon sok boldog pillnatot okoznak.
2012. dec. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Hát ezzel alaposan mellétrafáltál. Biztos férfi vagy. Mert női szemmel nézve egész másképp fest. Én aztán minden vagyok, csak leszbi nem. "Úgy" egyszerűen undorodom a női testtől, hozzá nem érnék puncihoz, mellhez! Viszont egy feszes fiú mellkas, has, hm...:D Nem nyikhajság kérdése, tényleg nem látom lányosnak őket. Viszont igaz, hogy a különösen helyes és vékony srácok tetszenek. Még az arcuk is fiús számomra, tökéletesen különbséget tudok tenni egy lány és egy fiú arc között. A hajról meg már eleget írtam. Különben sokszor felemlegetitek ezt a leszbis dolgot. Kevéske tapasztalatom van e téren, igen kevés olyan csajt ismertem (hála a jó égnek) aki divatból, vagy másból próbálta másik lánnyal. De szinte mindnek nagydarab, kigyúrt, vagy hagyományos értelemben férfias, markáns pasija volt. Míg én, akinek a szépfiúk tetszenek, Nőhöz hozzá nem érnék, nem igen tudnának annyit fizetni. Kifejezetten undorítónak találnám. Már smacizás szintjén is, elfog a viszolygás, ha meg neki szervekről lenne szó, a gondolatra is kiráz a hideg. Pedig én aztán nem a nagydarab, szőrös "macsókat" szeretem. De mások a szempontjaim. Nem a szőr, meg a háj, vagy izom jelenti számomra a fiút, férfit, hanem épp az, hogy nincs melle, nőies domborulatai, helyette szép feszes teste, s a tipikusan fiús csontozat, keskeny derék, csípő, enyhén szélesedő váll, stb...
2012. dec. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!