Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan k. rváztam le őt?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm olyan,hogy neki tetszik az osztálytársunk,az évfolyamtársunk,nyolcadikos,hatodikos és egy 15 éves fiú is. Ha jönnek a sulinkba focizni fiúk,akkor is visítva rohan le,helyes fiúkat bámulni. Borzalmas. Állandóan mindenen csak vihog,és kelleti magát,hogy mindenki ráfigyeljen. Állandóan meséli,hogy milyen aranyos volt vele,de cuki..stb. Múltkor megismerkedett facebook-on a 15 éves fiúval,webkameráztak,"belezúgott",és "jártak". 2 napra rá,szakított vele a pasas,mire azt mondta nekem,hogy még sírt is,mert jobban szerette őt,mint a többit. Te jó ég! Én már erre is néztem,de akkor nem mondtam neki semmit.

Aztán az egyik nyolcadikos fiú (elég menő) mindenkit ölelget,mire átölelte a lányt is,mire ő ott áradozott nekem,hogy milyen helyes meg,hogy bejön neki stb.

Amúgy meg nem is szép lány,alacsony,cigány (de én ezért nem ítélem el,mert tudom,hogy rendes) és tényleg csak mindenen vihog.

Ráadásul ilyen csillogó cicanadrágokba,neonos,feltűnő,díszes cuccokba jár.

Azt ma viccesen megjegyezte,hogy belőle k.rva lesz,mire mondtam neki: te nem leszel,már az vagy!!

Szerintetek is igazam volt már?

Anyám párszor már látta,meg hát ismeri,és azt mondta,hogy ő lesz az,aki 2 év után szétteszi a lábát,és majd egy sarkon megerőszakolják..

13/L ő 12(!!!)/L



2012. dec. 18. 21:24
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny!! Nekem egyáltalán nem hiányzik az,hogy direkt odarakjam a fenekem,hogy a fiúk megpaskolják,belemarkoljanak. Jó nem egy k.rva még,de max egy két év múlva az lesz,az biztos. És különben is,ez a inkább kamubarátság. Az osztályban is az összes lány utálja,amiért ilyen. Múltkor ünnepségnél is egy 12 cm-es magassarkúban,egy lukacsos,leggingsben jött. De hagyjuk is,úgyis megkaptam hogy nem k.rva,hogy inkább én vagyok a rossz stb. Csak mondjuk,nem én vagyok az,aki cigivel a szájával,odaáll az egyik 14 éves fiúhoz,hogy d.gj meg.
2012. dec. 19. 21:56
 12/19 anonim ***** válasza:
Totál jogos!! ez a csaj 1 szégyen -.-"
2012. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ennyi marhaságot! Mi az hogy 2 évig legjobb baratnők voltunk? Aztan megbeszéltétek hogy mar nem vagytok azok?

Egyebkent meg szerintem csak irigykedsz a csajra mert szeretned ha sracok teged olelgetnenek, de valoszinu te rusnyabb vagy mint a baratnod! Aki mellesleg ronda es cigo ( persze ez nem zavar teged, de jobb ezt leirni hogy ronda es cigo ). Miert nem tanultok? Vagy miert nem olvasol? Azzal kicsit intelligensebb lennel! Hm?

2012. dec. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Úristen!! Utolsó,nem én voltam vele 2 évig jóba,hanem egy másik lány,idézem:egy másik,rendes osztálytársunkkal(legyen y) két évig legjobb barátnők voltak. Voltak,nem voltunk!!!

Még hogy én tanuljak? Inkább te tanuld meg a nyelvtani ragozást! Mellesleg közlöm,hogy kitűnő tanuló vagyok, és egyáltalán nem vagyok rá irigy,mint ahogy rá mondtam. Mellesleg azok a fiúk néha-néha,ha már hozzányúlnak a fenekemhez,úgy pofán ütöm őket,úgyhogy jól tudják hol a helyük. Nem mondom magamat szépnek,de azért nála szebb vagyok! Sokszor mondják nekem,hogy szép vagyok,kedves a kisugárzásom stb.

Jó oké,hogy kamaszodunk,de azért nem kéne saját magát ennyire kelletni. Már az ofő is megjegyezte,hogy borzalmas miket művel.

2012. dec. 20. 14:40
 15/19 anonim ***** válasza:

Figyelj kicsi, tanulj egy kis pszichologiat. Nyilvanvalo, hogy feltekeny vagy a "baratnodre", ha nem erdekelne a dolog, akkor nem tetted volna fel ezt a kerdest.

Es akik azt mondtak, hogy sz ar baratno vagy, igazuk volt. Majd rajossz te is.

Ha zavar, hogy igy viselkedik, akkor miert nem probalsz meg elbeszelgetni vele te kituno tanulo? Ha tenyleg tobb eszed van, akkor ezt kellene tenned.

Mellesleg tenyleg nem ertem a kerdes lenyeget? Megharagudott rad ez a lany es ezert nem vagy biztos benne, hogy jogos volt-e? Vagy mi? Vagy csak visszaigazolast akarsz, hogy igen o a k urva, te meg az edes kislany? Vagy csak te is akarsz a figyelembol, ami ra iranyul? Ne aggodj, ilyen gondolkodasmoddal, mint ami neked van, te is ugyanigy fogod vegezni 2-3 ev mulva. Remeljuk, hogy nem.

2012. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező már kifejtette neki a véleményét minimum azzal az egy megjegyzéssel.

A csajnak egyébként előrevetíthető a sorsa, nem kapott normális nevelést, az biztos.

2012. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15-os, es Te hany eves vagy? - kivancsi lennek. Te biztos odamennel a csajhoz, es elmondanad neki intelligensen, hogy nem helyes amit csinal. Pszichologiabol teged is el lehetne elemezgetni, hogy folhuzod magad egy kerdesen, es indulatbol olyanokat irsz, h majd a kerdest feltevo is igy vegzi par ev mulva. Szerinted ez helyes viselkedes? Szerintem nem. Attol meg h kifogasolod valaki viselkedeset, ne kene ilyeneket irni. Mas reszrol meg tudhatnad, hogy a sikerelmeny igenis teenager korban fontos, es az termeszetes, hogy legalabb pozitiv visszaigazolast var valaki, ha megtartoztatja magat, es nem ert egyet a ma mar sokszor sajnos main stream-nek nevezheto irannyal. Miszerint ciki ha 14 eves korban nincs pasi, vagy szex, meg a lany altal leirtakhoz hasonlok. A kerdezo lehet, h kicsit durvan fogalmaz, meg lehetne ettol meg jobb indulatu az osztalytarsa fele, nem kene ennyire csunyakat irni, de ha a megfogalmazas möge gondolsz, h mi a problemaja, akkor nincs igaza, amit kifogasol?!?
2012. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Már párszor elmondtam,de akkor elmondom megint. NEM VAGYOK FÉLTÉKENY RÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem is ez volt a kérdésem,hanem az,hogy ezek a dolgai miatt,jogosan mondtam-e rá,hogy k.rva.

Tudom,hogy szar barátnő vagyok. De hát van is rá okom,hogy nála az legyek. Azért kérdeztem meg,mert azért rossz nézni,hogy az egyik osztálytársam így viselkedik,ilyen emberré vált. És ezt nem csak a tanárok,de nagyon sok osztálytársam is rossz szemmel nézi. A tanulásban próbáltam már rá hatni,de azon kívül,hogy a képembe röhögött,semmi mást nem csinált. Most félévkor 6 vagy 7 tantárgyból bukik. Azt azért nem mondtam neki,hogy ne tegye ki a seg.ét a fiúk elé,meg hogy ne vihogj mindenen,meg hogy fejezze be ezt a viselkedést.

Ha ő ilyen életet akar,szán magának akkor csak csinálja. Engem mostantól nem érdekel.

2012. dec. 21. 17:55
 19/19 anonim ***** válasza:
Az nyilván való h nem vagy féltékeny rá :)) csak nem tudod h micsinálj....velemis megesett már sokszor ahoz képest h mégcsak 13 éves csaj vagyok,megjegyzéseket nem kérek csak szólok előre!! -.-"" de ahoz képest h mégcsak ennyi vagyok attól még...haggyátok,ha nem tudtok normálisan válaszolni akk nem kell ide írni csak azért h csesztesetek engem és a kérdezőt ennyii
2012. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!