Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki? Vagy jogosan csalódtam benne?

Figyelt kérdés
Szóval, a párom elhívott egy szalagavatóba, aztán utána mondta, hogy még sincs kedve menni. Na most eddig meg is értettem, de mégis elment, de nélkülem, és nem is említette hogy mégis akar menni.. most akkor tényleg jogosan akadtam ki rá? :D
2012. dec. 8. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én az ilyen embert kidobnám. Most lehet lepontozni, de nálam a párkapcsolat tényleges őszinteség, és a másik ember tényleges normálissága. A te párod nem az..már elnézést

Nem is az történt, hogy akarata ellenére megbántott, vagy vmit csinált, egyszerűen mintha lerázott volna.

Fontos kérdés, mióta vagytok együtt?

2012. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
3 hónaposak leszünk 1 hét múlva :S
2012. dec. 8. 19:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után lehetne komolyabb a kapcsolat..és ő milyen ember?
2012. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jogosan akadtál ki. Tényleg lerázás szaga van.
2012. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor a párod egy paraszt, és valamiért rájött, hogy nem akar magával vinni. Az ilyen döntéseknek általában külső befolyásolás az oka.
2012. dec. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!