Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan sértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan sértődött meg a barátom?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, jól alakul minden. Tegnap este nálam aludt és kimondta először, h "szeretlek". Én ezt nem viszonoztam, egyszerűen még nem tudtam kimondani. Mert csak akkor tudom és akarom, ha 1000%-san elmélyültek a dolgok, nekem ez fontos mérföldkő. Megharagudott nagyon, ma nem is keresett még. Nem akarom h vége legyen, jó minden, csak egy kis idő kellene még nekem. Szerintetek kérjek bocsánatot, jogos a felháborodás? 20-on évesek vagyunk.
2012. nov. 28. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt elmondtad neki? mert ha igen akkor jogtalanul sértődött meg ha meg nem akkor mondd el neki :D
2012. nov. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ja, ez elég rosszul eshetett neki. Valakinek szerelmet vallasz ő meg erre semmi....Egyébként többek között ezért soha nem vallok szerelmet elsőnek, mert a csajok ilyenek...
2012. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért az érdekes, hogy egy kapcsolatban előbb fekszel le vele mint ki tudd mondani, hogy szereted.
2012. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2.

a csajok ilyenek? milyenek bakker??? hazudjon?

én nem dobálózok ezzel a szóval, hiába mondja ki a fiú, ha nem szeretem, akkor nem fogok hazudni

egyetlen egy embernek mondtam még csak

24/L


jaa és az, hogy előbb fekszenek le.. a kapcsolathoz hozzátartozik a szex is, ez az egyik "alap pillére", ha ez nem működik akkor a kapcsolat sem fog

jobb ha előbb kiderül, és nem, nem fekszem le fiúval az első randi után..

2012. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Ezzel a felháborodással csak azt bizonyítod, hogy mindent magadra vettél

2012. nov. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony látom igazat írtam, mert magadra vetted:D Milyenek? Hát pl. lefekszenek másokkal érzések nélkül, férfi létemre én nem szoktam, de hadd ne soroljam tovább, mert csak sértődés lesz belőle:) Második voltam. 24F
2012. nov. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs oka haragudni, csak mert nem hazudtál neki. Az érzelmeidről meg nem tehetsz.
2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt ő se gondolhatja komolyan, 2 hónap az mi?! Pics@füst
2012. nov. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!