Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jogosan k. rváztam le őt?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm olyan,hogy neki tetszik az osztálytársunk,az évfolyamtársunk,nyolcadikos,hatodikos és egy 15 éves fiú is. Ha jönnek a sulinkba focizni fiúk,akkor is visítva rohan le,helyes fiúkat bámulni. Borzalmas. Állandóan mindenen csak vihog,és kelleti magát,hogy mindenki ráfigyeljen. Állandóan meséli,hogy milyen aranyos volt vele,de cuki..stb. Múltkor megismerkedett facebook-on a 15 éves fiúval,webkameráztak,"belezúgott",és "jártak". 2 napra rá,szakított vele a pasas,mire azt mondta nekem,hogy még sírt is,mert jobban szerette őt,mint a többit. Te jó ég! Én már erre is néztem,de akkor nem mondtam neki semmit.

Aztán az egyik nyolcadikos fiú (elég menő) mindenkit ölelget,mire átölelte a lányt is,mire ő ott áradozott nekem,hogy milyen helyes meg,hogy bejön neki stb.

Amúgy meg nem is szép lány,alacsony,cigány (de én ezért nem ítélem el,mert tudom,hogy rendes) és tényleg csak mindenen vihog.

Ráadásul ilyen csillogó cicanadrágokba,neonos,feltűnő,díszes cuccokba jár.

Azt ma viccesen megjegyezte,hogy belőle k.rva lesz,mire mondtam neki: te nem leszel,már az vagy!!

Szerintetek is igazam volt már?

Anyám párszor már látta,meg hát ismeri,és azt mondta,hogy ő lesz az,aki 2 év után szétteszi a lábát,és majd egy sarkon megerőszakolják..

13/L ő 12(!!!)/L



2012. dec. 18. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
jogos!!!
2012. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Humorod legalább van. :D És jogos.
2012. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem te most megvetendőbb vagy.

"Amúgy meg nem is szép lány,alacsony,cigány (de én ezért nem ítélem el,mert tudom,hogy rendes)"


De épp most emelted ki, hogy cigány, és fel vagy háborodva a viselkedésén. Ezért írsz.


Vagy ne foglalkozz vele, vagy beszéld meg vele. De amit mást csinálsz, hogy a háta mögött panaszkodsz... ettől se neked, se nekünk, se neki nem lesz jobb.


És pillanatnyilag te vagy a kétszínű, mert elvileg a barátnőd, gyakorlatilag meg képtelen vagy elfogadni, akármilyen is ő.

2012. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy sok srác tetszik neki, kelleti magát még nem kuva, hanem egy idétlen kis gyerek. ha ilyen szempontból nézzük, akkor nem az :D
2012. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
folyt.: majd ha mindenkivel megdugatja magát, akkor jogosan mondhatnád, hogy egy elhasznált rbanc.
2012. dec. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hogy is mondjam...ez nem igazán nevezhető igazi,örökre szóló barátságnak. Ő (x)az,aki mindenkinek azt írja,hogy szeretlek,imádlak,de jó barátnőm vagy stb.(akkor is ha 2 órája még veszekedtetek)

De például egy másik,rendes osztálytársunkkal(legyen y) két évig legjobb barátnők voltak. Mire ez a lány (legyen x),azért utálta meg,mert az (egyik)a pasi bejött y-nek is. Igaz,hogy x-nek még ezen kívül 80 pasi bejön de az lényegtelen,ezért vesztek össze 5 hónapja,azóta még köszönni is alig szoktak egymásnak.

2012. dec. 18. 21:35
 7/19 Fke ***** válasza:
jogos, de te meg egy elég szar barátnő vagy.
2012. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az említett szó jelentése: Pénzért szexuális szolgáltatást nyújtó személy, leggyakrabban nő, de lehet férfi is, lásd: hímringyó.



-Pénzért lehet szexelni a "barátnőddel"? -Nem.


Ezennel a kérdés megválaszolva. Szar barátnő vagy. Ha nem fogadod el, hogy milyen, akkor hagyd békén...


Ja, és 13 évesen a helyedben mással foglalkoznék.

2012. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 missviol válasza:
mennyire szánalmas vagy! Ha nem is igazi barátnőd, akkor egyátalán minek tetted fel ezt a kérdést? Mit érdekel ez téged? Meg hogy mit csinál? Ha meg barátnők lennétek akkor ilyen barátnőt senkinek nem kívánok mint te. aljas fejtekény és kétszínű vagy! Nem jogos egyáltalán!
2012. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

nem jogos.

kurv@ akkor lenne, ha pénzért lefeküdne mindenkivel aki ajánlatot tesz neki.

max. rib@nc lehetne, ha pénz nélkül feküdne le mindenkivel.

De ő csak szimplán egy zakkant tinédzser, te meg... téged inkább hagyjunk.

2012. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!