Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnél ilyen fiúval? (és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél ilyen fiúval? (és miért nem? )

Figyelt kérdés
Aki nagyon sebzett, mély érzésű, és intelligens. Nehezen nyílik meg. Hiába mondja mindenki , hogy helyes, nagyon rossz az önbecsülése, nagyon negatív. Fiatalabb korában nagyon sok lelki sebet kapott, és ezt próbbálja ilyen közönyös flegma bőrbe bújva palástolni.
2012. dec. 15. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

nem, elhiszem h depis, emos stb de attól még nem kell egy k*csög bőrbe bújni, főleg h alapjáraton nem az...a másik meg én pont az ellenkezője vagyok: életvidám, segítőkész barátkozós stb...és nem kéne hogy a "sötét" hangulatvilágát rám ragassza....bocs az őszinteségért...


L22

2012. dec. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Így, hogy oda írtad, hogy "és miért nem" Felejtsd el a normális válaszokat. Mindenki arra fog koncentrálni hogy miért nem, és nem arra hogy igen vagy nem. Nagyban rontottad az esélyeid. Az, hogy te sok lelki sebet emlegetsz koránt sem biztos hogy annyi, vagy olyan mély sebekről lenne szó. A saját problémáját hajlamos az ember túlreagálni. Ismerek embert aki tényleg többet szenvedett mint itt 20 bőgőmasina együtt. És ő mit csinált? Nem törődött vele hogy az élet pofonokat oszt neki, hanem ment tovább. Nem sírni kell hanem előre lépni.
2012. dec. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már bocsi de az ember egészséges párt akar magának testileg lelkileg egyaránt. Én a lelkileg zakkantakat nagy ívben kerülüm csak a baj van velük plussz egy kapcsolat anélkül is elég fárasztó lehet hogy folyton a kis lelkét kellene ápolgatni. Arról nem is beszélve hogy lesz@rom mért bunkó valaki, ha én nem adtam rá okot, a lelki sebek nem kifogás. Szóval biztos hogy nem.
2012. dec. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem jönnék össze veled, mert fiú vagyok :D de nekem is azon akad meg a szemem, hogy a szánkba adod a negatív választ. Sebzettség az rendben is van, mindannyian sebzettek leszünk, olyan ember még nem élt a földön aki ne kapott volna pofonokat, csak nem aki nem elbőgi magát, hanem vissza oszt párat, és férfi, és kiáll magáért! Nálad viszont ez nem látszik, és ez a viselkedés a nyúl szerepe nagyon nem jön be a lányoknál!

Bocsánat az őszinteségemért nem azért mondtam hogy megbántsalak, de a nőnek Férfi kell! Ez az egyik dolog.

A másik dolog ha már az intelligenciánál tartunk, örülök neki hogy ebben pozitív az énképed, azonban azt tudnod kell, hogy az élet nem kímél senkit, mindenki kap pofonokat, mindenki szerez sebeket élete során, akármit csinál. Hiába vagy intelligens, nem használod ki. Mert ha kihasználnád, rájönnél, hogy sajnáltatod magad, és most azt akarod megtudni hogy vajon így van e még esélyjed egy lánynál, ahelyett hogy arra kérdeznél rá, hogyan lehetne ebből az élethelyzetből kijönni?

Önmagad alábecsülése szerintem, és ez csak az én véleményem, ebben tévedhetek, azért van jelen, mert pont a kudarctól való félelem miatt nem mersz belevágni új dolgokba, ismeretlen dolgokba. Márpedig az önbizalom abból fakad, ha szembe merek nézni a félelmeimmel, és meg tudok felelni a kihívásoknak....

Úgyhogy kedves kérdező! Fel a fejjel, tedd helyre az önképed, és fejleszd magad!

2012. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
* csak van aki nem elbőgi magát...
2012. dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!