Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy veszem észre h a fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy veszem észre h a fiúknak mostanság csak a vékony csajok tetszenek. Én 165cm vagyok és 60kg. Nincs barátom, de szeretnék. De így h nem vagyok egy nádszál nem találok senkit. Szerintetek is csak a pálcák tetszenek a srácoknak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 15:05
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Rendben utolsó,köszi szépen.Csak védem magamat mer oltottak,nemtom ez mire volt jó,sajnos ez az ország ilyen.


22F

2009. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Nem is itt lakom.

jó tudod mit? bocsánat.rendben?

Ne haragudj.

Felb@szták az agyam.

Bocsi,elismerem,hibáztam.

Sorry!

2009. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Utolsó megint én vok,nah ha felb@szták ne törődj vele,figy lehet,hogy okostojásnak fogok tűnni de ez jusson eszedbe:"Olyanok véleményére adj akik ott tartanak ahol te akarsz tartani minimum 5 év múlva."

Ezt egy nagyon sikeres üzletember mondta.Jó,oké megbocsátok,enm vok haragtartó ember,egyáltalán.

Pozítiv gondolkodás,ne törődj a sok gyökérrel(csak általánosságba ,mondom,nem konkrétan bárkire)

Nézd meg a Titok című filmet és a könyvet olvasd el,ha kell akkor szóljál van egy rahedli agykontrollos cucc.

Kicsit OFF lett de nem baj.Ez is kell

2009. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
49%

Köszi.

És tényleg nagyon sajnálom.Bocsánat.Ne haragudj.

Hibáztam.Sok a stressz.

További sok síkert kívánok neked,az életben és mindenben.

Kítartást!

És elnézést mégegyszer.Sajnálom.

Üdvőzlettel: Tímea

2009. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
49%

Jó oké,persze,elfelejtettem,neked is sok sikert továbbiakban.

Kezdelek megkedvelni így hirtelen.

Üdvözlettel:Gábor

2009. aug. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Csak még annyit: sajna a munkámban keménynek kell lenni,de amúgy van egy érzelmes oldalam is.

Csak eléggé haragszom most a férfi társadalom nagy részére...de ez hosszú.


Amúgy válaszolók a kérdező kérdésére: minden fiúnak/férfinek más lány/nő tetszik.

Valami szinten a külső az első szempont.Egy nő legyen igényes,ápolt,ne legyen kövér,egészséges teste legyen.

Sajna ez a modellekre nem jellemző,de ez van.Van velük bőven dolgom....

Egy férfi is legyen ápolt,igényes,törödjön magával....de mindenkinek más.

2009. aug. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

26/N - "Hibázni emberi dolog, beismerni emberfeletti."

Öröm volt számomra olvasni, hogy vannak, akik még képesek a saját szemükben is észrevenni a szálkát.


Ez sem idetartozott, de jó volt olvasni.


Sárky

2009. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Igen utolsó ez így van,egyik érintett a fiú vagyok,vannak néha dolgok amik kibuktatják az embert,de ne emésszétek magatokat mert valaki vmiben keresztbe tesz nektek.Nekem annyiban jó,hogy mindig igyekszek mindent megoldani és sajna mindent magammal,sose hárítok másra,ez se jó annyira.
2009. aug. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Bocsánat mindenkitől,ez nem ide tartozik de említetted a Titok c. filmet.Tényleg használ?

sokat hallottam róla,de eddig furcsa volt elhinni.

2009. aug. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
22F vok,igen nagyon is jó a Titok,nézd meg és van az edesviz.hu weboldal kapcsolódó könyveket is találsz.
2009. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!