Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, tetszenek nektek a zöld szemű, banra hajú vékony, de sportos alakú lányok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Idáig igen!:D de kimaradtak a szép cicik és a szép arc:S!


de az eddigi elmondásodból igen!:P

2009. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja, de mivan ha közbe meg az arca csupa pattanás vagy mittudomén... bírom ezt a "pasik, tetszenek a kékszemű fekete hajú lányok" kérdéstípust, ami kb 15000 csajra ráillik...
2009. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Lehet pontosítani, de minek? Én ezekre a tulajdonságokra voltam kíváncsi.

Mert zöldszemű vagyok, és hát nemtom nekem annyira nem teccik, arcomra mondták már h szép, nem vagyok pattanásos se. De egyébként az hogy az arcod szép e, az relatív, a zöld szem meg nem, mert az zöld:))

2009. aug. 26. 11:00
 4/11 anonim ***** válasza:
képet linkelj azt megmondom
2009. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Háhááá, persze, ki rudja, lehet hogy ismerjük egymást, és még fölismernél!!:D
2009. aug. 26. 11:03
 6/11 anonim ***** válasza:
képet!képet!képet! :)
2009. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Perszeee. Szóval most itt arról van szó, hogy sportolok és széles a vállam. Na, nem olyan undorító módon, csak fura, ez nagyon gáz?
2009. aug. 26. 11:05
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz egyáltalán de a kollégának igaza van hogy kéne az a bizonyos kép és tényleg nem gáz a széles váll!:)
2009. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figy, ez most tényleg relatív...az, h széles a vállad...és? van akinek annál is szélesebb és nem fogja furának találni...de pl nemrég esett meg velem:

soha nem felejtem el azt a párost a dunakeszi auchanban... a csávó és a csaj is legalább 2.10 magas volt... és a csaj volt a magasabb... kicsit meglepődtem azért, mert én is vagyok 1.90 és nem kicsit kellett felnéznem a párosra amikor elmentek mellettem... furcsa volt a sok 1.70 és 1.80as átlagmagasságú emberke között ilyet látni, de ők is megtalálták a párjukat...

Persze ha te a vékony csávókat szereted akkor lehet kicsit nehezebb, mert kisebbségi komplexusa lesz :D


üdv!

2009. aug. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen!
2009. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!