Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy veszem észre h a fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy veszem észre h a fiúknak mostanság csak a vékony csajok tetszenek. Én 165cm vagyok és 60kg. Nincs barátom, de szeretnék. De így h nem vagyok egy nádszál nem találok senkit. Szerintetek is csak a pálcák tetszenek a srácoknak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 15:05
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

A magasságodhoz, szerintem tökéletes súllyal rendelkezel.

Nekem pl ez jön be.


Sárky

2009. aug. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%

Általában igen.

A "jó" srácok, mivel tudnak válogatni, a vékony csinos csajokra buknak.

És főleg azért, mert eredendően egészségesebbnek, és szexibbnek néz ki aki fiatalon nem túlsúlyos, vagy hájas.

Persze nem a gebékre gondolok..

2009. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
jó az, nekem bejössz. várom az e-mailt :)
2009. aug. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
72%

Rájöttem!!!! :D xD a sok fiú azért utálja az emo csajokat,mert gebe.

Tehát sztem ha normális súllyal rendelkezik egy lány akkor tetszeni fog a srácoknak.De ez végülis ízlés kérdése :)

Sajna nekem csak a fenekem "nagy" olyan: markolj bele stílusú xD

de nem vagyok emo.

2009. aug. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is a soványabb lányok tetszenek, mert feszes a fenekük :P
2009. aug. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
78%

Ki mit ért vékony alatt. Vékony az anorexiás, vékony az is, aki nem anorexiás, de gebe, vékony az egészséges testsúlyú lány, és vékonynak mondják egyesek azt is, akin van mit fogni, de nem gurul, nincsen rajta 8 hurka.


Én 165 centi vagyok szintén, ehhez 64 kiló , ami ijezstően hangozhat, de sportolok rendszeresen. Igaz, van rajtam mit fogni, van fenekem, van combom, néha van pici poci, de rengeteg srácnak majd' kiesik utánam a szeme, szóval sok pasinak tetszem. Nem vagyok elszállva magamtól, csak látom, meg a párom is megjegyzi néha.


Szóval nem, nem csak a pálcák tetszenek a srácoknak.

2009. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%

Én pl. 173cm magas vagyok és 60-62kg lehetek most. A barátom imádja a nagy kerek popsimat meg a vastag, de formás combjaimat, állandóan azokat dicséri rajtam!


17/L

2009. aug. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
én pl utálom a vékony lányokat :S sokkal jobb az ha egy kicsit husibb (szvsz) nem dagi csak olyan na értitek (:
2009. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Srácok! Tudnátok linkelni számotokra ideális súllyal rendelkező csajokról képet? Főleg akik szerint a husis a jobb:) Egyébként szerintem is a husi a jobb! Én 164 cm, 63 kg vagyok, 18 lány:) Szóval dagibb vagyok tőled, de így is formás a barátom szerint!
2009. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
honnan veszed hogy az emos lányok gebék?
2009. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!