Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy veszem észre h a fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy veszem észre h a fiúknak mostanság csak a vékony csajok tetszenek. Én 165cm vagyok és 60kg. Nincs barátom, de szeretnék. De így h nem vagyok egy nádszál nem találok senkit. Szerintetek is csak a pálcák tetszenek a srácoknak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 21. 15:05
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Hogy lehet "utálni a vékony lányokat"? O.O Nekem meg nem jönnek be a macis pasik, akkor én most utálom őket? Pfff.. -.-
2009. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
67%
:D ki mondta h minden emo "gebe"?:D emo vok, 165 cm és 55 kg... mindezektől függetlenül sok pozitív visszajelzést kapok, annak ellenére, h a combom kerülete nem akkora mint a kifutókon rohangáló modelleké...leginkább a 2,5×ese v ink 2×ese:D, popsi van és a melleimmel sincs semmi komolyabb problémám...a 80B nekem tökéletesen megfelelO.o mindenki találhatna milliónyi "hibát" magán, de most őszintén...kinek lesz ettől jobb? több önbizalmad lesz??nem! akkor meg minek az önsanyargatás?O.o
2009. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

egyébként meg nem csak a pálcák tetszenek... hűny olyan párt látsz rohangálni ahol a férfi soványabb a nőnél? rengeteget...szóval, mint ahogy a példa mutatja, az alkat csak egy dolog...

előző voltam

2009. aug. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat =) Am. sokan mondják hogy nem vagyok kövér,mert sportolok (karate) és attól viszont tényleg nagyon vastag a combom. Van a hasamon is egy pici háj. csak zavar az is hogy a környezetemben mindenki nagyon vékony..
2009. aug. 21. 18:15
 15/33 anonim ***** válasza:
39%
Nem,nekünk a vékony,csinos lányok tetszenek,tehát ne gebe legyen azt utálom,vékony alatt olyan szép nőisesn izmos,feszes kemény cicik,fenék,szolibarna test,jah és alap a hátközépig érő hosszú haj.Sportolni kell,és odafigyelni maximálisan
2009. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

Édes pláza cicám.

Már megint ez a bunkó f@sz írt.

Ez mindig a pláza pi@@ákkal jön :D

2009. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
21%

Utolsó engem te milyen jogon bunkó faszozol le,ha nem tetszik amit írok akkor nem kell lereagálni,az hogy van véleményem van,ne legyél már egy SZTÁR.Igen meg van,és kell vhogy kinézni,bár gondolom te milyen lehetsz mennyire figyelsz oda magadra,chipsek evése közben meg a TV előtt.

Kicsit komolyabb az életem mint neked sportolok,tanulok,dolgozok,üzlet,nah csak ennyi.Te gondolom mit csinálsz elmész dolgozol,minden jó úgy ahogy van minek is kellene változtatni,el vagy,majd 30év múlva is így leszel vele.Nekem legalább vannak elképzeléseim és céljaim nem úgy mint néhány embernek.


22F

2009. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
74%

Te dumálsz nekem?

na,soha életemben nem ettem chip-set

Sportolok,tanulók,dolgozom.

És vannak céljaim amit már elértem,jó sokat.

És hidd el többet dolgozom mint te azon hogy síkerüljőn minden.

Mit vagy oda magadtóL? egoista állat? egyszer kapnál egy pofont egy igazi férfitól nyalnád a földet öcsém.

Hidd el,több mindent elértem már az életben mint te!

Sajnállak,te nyomorult.

És hidd el,csak rám kell nézni,és máris elöttem hever minden férfi.

Képzeld jól nézek ki.

És mellesleg amire a legbüszkébb vagyok: híres cégeknek dolgozom,divatcégeknek.

És büszke vagyok arra hogy a semmiből indultam,és itt tartok.Te engem ne hurrogj!

Csak törödj azzal micsoda macsó vagy,te szánalmas férfi.

Még annyit sem érsz hogy hozzád szóljak! lenézlek,férfiak szégyene!

26/N

2009. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
27%

Hát nem nevezném magam egoista állatnak,honnan tudod hogy a férfiak szégyene vok?Tán ismersz?Akkor meg.

Ki is az egosta már bocs,"Lábaim előtt hever minden férfi"

Én hányszor mondok ilyet,hogy minden nőt megb....szok,meg bárki a lábaim előtt hever,ezen gondolkozz el mielőtt oltol,nem is tom most ki a beképzelt állat,már bocsi.A stílusodhoz gratulálok amúgy biztos finom nő lehetsz,illemtanóra nem ártana neked amúgy.Azt se mondtam,hogy macsó vok,te ezt honnan veszed vagy be vagy állva és nem tudod mi van.Kicsit gondolkozz már mielőtt írsz,az hogy amit elértem ne tudd már ilyen jól.

Miér vok szánalmas,hm mert leírtam a kérdésre a válasz ezzel most mi volt a baj,nah mond el mi kivetni valót írtam az válaszomba amivel egyből lebunkóztál,nah?

Nah várom észrevételedet,férfiak szégyene vok,hát ezt nehezen hiszem,de hidd ezt nyugodtan.Nem tudom,hogy ki támadt be kit.

Amúgy már kaptam az araboktól fülest kint Angliában akkor is két lányt védtem be a nemi erőszaktól,nah erről ennyit.

2009. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Ne veszekedjetek most annak sok értelme nincs ha önéletrajzot adtok mert csak mégjobban veszekedtek tudjátok okos enged...:D
2009. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!