Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mit várnátok ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit várnátok ebben a helyzetben a barátotoktól?

Figyelt kérdés
Sétáltok az utcán kézen fogva és egyszer csak egy srác odamegy hozzátok és átfogja a derekatokat. Szóljon valamit a barátotok (és csak finoman, vagy durván), vagy mondjuk üsse is meg a srácot?
2012. dec. 9. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Én tuti megütném :D Ne fogdossa a barátnőmet senki!
2012. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha ismerem azt aki megfogta a derekamat, és ő tudja hogy ismerem akkor az oké.

de ha ismeretlen azért ne hagyja már szó nélkül, nem kérném hogy üsse meg, de azért az a minimum hogy beszól hogy "hé öreg mi a f*szt képzelsz..."

2012. dec. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nem engedném a barátomnak, hogy bármit is tegyen, ez az én dolgom.

Ha valaki átfogja a derekam, az biztosan nem véletlen, hanem egy jó ismerősöm mondjuk, akinek meg van engedve, és ez ellen a barátom nem tehet semmit.

Ugyanis ebben nincs semmi különös.

Ha a barátom esetleg pofánverné a kedves ismerősömet, után a lehet én is pofánverném a barátomat. :P

Én nagyon szabados vagyok egy kapcsolatban, én sem korlátozok le senkit, hát engem se korlátozzon senki.

Attól, hogy barátom van, akit szeretek, még megölelek másik fiút is, mert nekem nem csak lány barátaim vannak.

2012. dec. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem ismerősöd lenne, hanem egy vadidegen, aki jó poénnak gondolja, esetleg még kissé ittas állapotban is van.
2012. dec. 9. 15:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor természetesen rászólnék én, vagy jól pofánverném.

Ha pedig én nem teszem, megteheti a barátom.

De én nem vagyok a verekedés híve, ezért elég lenne, hogyha jó erélyesen ráförmedne.

2012. dec. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!