Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Barátommal 2 hónapja vagyunk együtt. Igazából semennyire nem vagyok féltékeny soha semmire, mindig azt csinál, amit akar. Megtudtam máshonnan, hogy találkozni fog egy csajjal. Régen, amikor véget ért egy hosszú kapcsolata, ezt a lányt rendszeresen döngette. Azóta a barátom kereste egyszer-kétszer, és ma is. Megbeszélte vele, hogy találkozzanak (barátom írta neki), és hogy van néhány dolga, ami biztos tetszene neki. Barátom mondta neki, hogy de nincs fizikai kapcsolat. De mégis mit akar egy olyan lánytól, aki bele van zúgva, fordítva viszont ez nem így van, régen is csak szexre kellett neki?!


A barátom nem tudja, hogy én erről az egészről tudok. Mégis mi a fenét csináljak?? (A barátom kb mindenre féltékeny teljesen alaptalanul, neki meg ilyen dolga van, és én nem tudok róla. Tegnap előkerült a volt barátom, írta, hogy nem bírja nélkülem. Eddig úgy voltam vele, hogy megemlítem a barátomnak, de ha ő sem tesz így, nekem miért kéne? Kicsit fáj ez az egész...)


18l 20f


2012. dec. 5. 22:06
 1/2 anonim válasza:

Szopás!


Ha már az elején ilyen bajok vannak sok jó nem fog kisülni. Féltékenység a zöld szörnyeteg.

2012. dec. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

kérdezz rá nála hogy mégis mi van. Ha nem tudja megmagyarázni akkor hagyd szerintem a fenébe. 2 hónap az végül is nem olyan mintha évek óta együtt lennétek, annyira még biztos nem komoly a dolog, nem érdemes együtt lenned egy olyannal aki ennyire becsül téged

24F

2012. dec. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!