Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neki mit jelenthet, ha ráköszö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki mit jelenthet, ha ráköszönök?

Figyelt kérdés
Volt pár jel, amit lehet, hogy totál félreértettem, de az is lehet, hogy bejövök neki (fiú). Ha a suliban a folyosón összefutunk és én ráköszönök, neki az mit jelent? Persze tudom, hogy ezt csak ő tudja, de úgy kb. Egyébként ő hívta fel magára a figyelmem és én próbálok lépni. L
2012. dec. 8. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Reményt.
2012. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha csak simán ráköszönsz, akkor r*hadtul nem fogja tudni, hogy miért köszöntél rá :D


Viszont ha mosolyogsz is mellé, akkor nagy valószínűséggel megérti:)

2012. dec. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem neki csak egy köszönést jelent:)
2012. dec. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fke ***** válasza:
Azt hogy nem vagy paraszt.
2012. dec. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hogy köszöntél. Pontosan ennyit.

20F

2012. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egyébként azért vettem fontolóra azt, hogy talán a sima "köszönt"-ön kívül mást is jelent neki(pl. reményt :D), mert több mint véletlenszerű jelei voltak. :)
2012. dec. 8. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Reményt is jelenthet,amennyiben ő is így gondolja.De azért ha belegondolsz egy köszönést pl. egy ember a szomszédjával is vált,tehát ez teljesen egyéntől függ.Azonban ha tényleg mosolyogsz is mellé,akkor már tuti felkelted a figyelmét rendesen.(mármint én így gondolnám) :)
2012. dec. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2012. dec. 9. 14:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!