Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy komolyabb szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy komolyabb szakítás után volt már rá példa hogy sikerült kibékülni ugyanazzal a lányal?

Figyelt kérdés
Nagyon részletezni nem szeretném hogy mi is az a komoly szakítás,csak röviden anyit h elég csúnyán össze vesztünk a szakításnál!Csak az érdekelne hogy valaki békült e már ki ennek ellenére a párjával(volt)!
2009. aug. 20. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de igen, volt ilyen, majdnem 1 évig voltunk együtt, aztán "nagyon nagyot" szakítottunk, meghaltunk szinte egymásnak. De újra barátkozni kezdtünk(kb 8 hónap elteltével!) most megint jóban vagyunk és úgy néz ki hogy alakul megint valami köztünk! :))) Úgyhogy fel a fejjel, csak idő kell hozzá:)

L18

2009. aug. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és azóta is boldogak vagyunk együtt :)
2009. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
egy hónap után én szakítottam. sokat veszekedtünk utána. majd megint jókat beszélgettünk és egy hónap múlva megint összejöttünk. azóta 2 éve nem mentünk szét.
2009. aug. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2 évvel ezelőtt 9 hónapot voltam együtt a barátommal, majd szakítottunk. Most újra összejöttünk :)
2009. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
van hát... csak mikor talira került a sor mindig felfedezett valami ellenszenvet bennem... vagy azt hitte, hogy szivatom vagy azt hitte, hogy nem illünk egymáshoz vagy csak egyszerűen nem tetszett neki ahogy épp viselkedek. így összesen 3x szakíottunk és jöttünk össze újra... de aztán mindig valamilyen találkozó elszúrta pedig nem hiszem, hogy az én hibám lett volna :S na de mindegy már vagy 3-4 hónapja szünet van remélem a következő lépés már nem ilyen lesz hátha megjavult már :D nekem ő az igazi ezért nem akarom végleg elengedni.
2009. aug. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen. Mondjuk az is fontos lehet, hogy miért szakítottatok
2009. aug. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

hali nekem volt egy kapcsolatom, nagyon komolyan gondoltuk mind2 en. nagyon összevesztünk, és a barátnőm szakitott. rá két héttel ugy k9önyörgött h kezdjük újra, nem birtuk egymás nélkül. azóta is együtt vagyunk 8 hónapja és a veszekedés nagyon ritka dolog :)

14/f

2009. aug. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló, végül hogy alakult az életed ?
2011. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kérdezőt akartam írni.*
2011. dec. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!